Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 20:15:06

Sevil Parfümeri’de tüm ürünlerde büyük indirim !

En sevilen kozmetik markalarından olan Sevil Parfümeri’de Kasım ayı indirim kervanına dahil oldu. Tüm ürünlerde %21’e varan indirim yapan Sevil Parfüm’de bu kampanya kaçmaz. Sevil Parfüm’de indirim ne zamana kadar geçerli ? Hangi ürünlerde indirim var ?

Sevil Parfüm’de 10 Kasım Salı günü başlayan ve 12 Kasım Perşembe gününe kadar devam edecek olan indirim günleri büyük bir ilgiyle karşılandı. Sevil Parfüm’ün geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle sevenleri bu indirim haberine çok sevindi. Peki, Sevil Parfüm’de hangi ürünler indirimde ? Hangi ürünleri kaçırmamalı ?

Sevil’de bu haftaya özel kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Neredeyse tüm ürünlere indirim uygulanıyor. Tüm ürünlerde %21 indirim fırsatı mevcut.

Kampanya ne zamana kadar geçerli ?

Sevil Kozmetik’de bu hafta başlayan indirimler 12 Kasım Perşembe günü son bulacak. Bu indirimden sonra da bazı ürünlerde belli oranda uygulanan indirimler devam edecek.

Sevil’de indirimli olacak ürünler neler ?

Sevil Parfüm’de indirime girecek olan ürünler, ithal meşeili parfümler ve diğer tüm kozmetik ürünleridir. Birbirinden farklı çeşidi ve her zevke uyan ürünleriyle bu kampanya kaçmaz.

Bu duruma ek olarak, bazı lüks markalar bu indirime dahil olamasa da, onlara özel de kampanyalar var. Normalde senelik kampanyalara, mevsimsel indirimlere dahil olmayan markalardan olan Chanel ve Dior’da da indirim var. Diğer kozmetik markalar ve lüks ürün kataloğu olan markalara baktığımızda bu kampanya ile Dior ve Chanel gibi markaların ürünleri çok daha uygun fiyata geliyor. Ve son olarak, Bonus flaştan 80 TL değerinde hediye çeki de kazanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı