Sıla ve İlker Kaleli aşk yaşıyor! İlker Kaleli Sıla sevgili mi?

Yılın aşk bombası patlatı! Sıla ve İlker Kaleli aşk yaşıyor! Eşinden ayrılan Sıla kalbini ünlü oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdı! Sıla ve İlker Kaleli aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü! Sıla ve İlker Kaleli aşk yaşıyor!

sila-ilker-kaleli

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılın aşk bombası patladı! Ünlü şarkıcı Sıla kalbini oyuncu İlker Kaleli kaptırdı! Eşi Hazer Amani’den boşanan Sıla, İlker Kaleli sevgili oldukları öğrenildi! İkili artık saklanmıyor ve yakayı ele verdi!

Sıla ve İlker Kaleli aşkı!

Hazar Amani ile 4 ay önce boşanna Sıla, Bodrum’da yaşayan İlker Kaleli ile sevgili oldu! Magazinde yılın aşk bombasını ikili patlattı! İlker Kaleli, Poyraz Karayel dizisinde Burçin Terzioğlu ile yaşadığı aşk sonrası aşka küsmüştü. İlker kaleli aşkı Sıla’da buldu!

1 aydır aynı evde yaşıyorlar!

Sıla ve İlker Kaleli aşkı magazine bomba gibi düştü! İkili yaklaşık bir aydır aşk yaşadığı ve çok mutlu oldukları söylendi.

Sıla eşi Hazer Amani’den boşandı mı?

Ahmet Kural ile yaşadığı aşk sonrası olaylı birlikteliği biten Sıla, jet hızıyla Hazer amani ile evlenmişti. Sıla ve Hazer Amani çiftinin Ocak ayında boşandığı öğrenildi. Sıla şu sıralar İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başladı!

İlker Kaleli Biran Damla Yılmaz ayrıldı mı?

Baraj dizisinde yer alan Biran Damla Yılmaz’la aşk yaşayan İlker kaleli’nin, Biran Damla Yılmaz’dan ayrıldığı öğrenildi. İlker Kaleli yeni aşkı Sıla olduğu öğrenildi!