Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

22 Kasım 2020 Pazar 11:48:44

Süleyman Soylu istifa mı etti? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yeniden istifa etti iddiası! Ankara kulisleri karıştı!

Ankara’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yeniden istifa ettiği iddiası var. Henüz Berat Albayrak’ta olduğu gibi Süleyman Soylu’nun istifası doğru mu Süleyman Soylu yeniden istifa mı etti sorularına 12 saattir yanıt verilmedi. Süleyman Soylu son Bülent Arınç açıklamaları nedeniyle istifa ettiği iddia edildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yeniden istifa ettiği iddiası sosyal medyayı salladı. Ankara kulislerinden sızan bilgiye göre, gece 2 sularında Süleyman Soylu istifasını sunduğu iddia ediliyor. Henüz 12 saat geçmesine rağmen Süleyman Soylu’nun istifasında bir açıklama gelmedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti mi?

Süleyman Soylu’nun istifası henüz yalanlanmadı kabul de edilmedi. Ankara’dan gelen haberlerde bir hareketlilik olduğu ancak Süleyman Soylu yeniden istifa etti mi etmedi mi açıklama yapılmadı.

Bülent Arınç açıklamarı yüzünden iddiası!

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında “Selahattin Demirtaş, Osman Kavala ve Enis Berberoğlu’nun içerde ne işi var” açıklamaları yapan Bülent Arınç nedeniyle istifa ettiği iddia ediliyor.

Devlet Bahçeli durdurmuştu!

Süleyman Soylu’nun bir önceki istifasını durduran Devlet Bahçeli olmuştu. Eğer Süleyman Soylu istifa ettiyse bu sefer Devlet Bahçeli’nin de durdurmayacağı iddia ediliyor.

Süleyman Soylu yeniden istifa etti mi?

Şu an da açıklama gelene kadar Süleyman Soylu’nun istifa ettiği söylentileri iddia. Konuyla ilgili resmi açıklama gelir gelmez sizlerle olacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı