Survivor 31 Mart kim elendi? Acunn SMS sonuçları Burak elendi!

Tv8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı Survivor bu akşam 33. bölümüyle ekranlara geldi. İletişim oyunu ve eleme heyecanının yaşandığı yeni bölümde gönüllüler takımından kim gidecek çok merak edildi. Yarışmayı izleyen herkes Survivor 31 Mart kim elendi? SMS birincileri kim oldu? arama başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.

Survivor 31 Mart kim elendi? Acunn SMS sonuçları Burak elendi!

Survivor 31 Mart kim elendi? Acunn SMS sonuçları çıktı mı? her yerde aranmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 31 Mart Salı akşamı 33. bölümüyle ekranlara geldi. Dün iki takım arasında gergin anların yaşandığı yarışmada bugün iletişim oyunu oynandı. Survivor'da yarışmacılara en çok moral veren oyun olan iletişim oyununu kazanmak hem ünlüler hem de gönüllüler için çok önemli.. Yani iki takımda kazanmak istiyor. Çünkü bu haftaki ödül arkadaşlarla canlı olarak iletişim kurmak olacak... Öte yandan gecenin sonunda ada konseyinde Survivor'a veda edecek kişi belli olacak. Hepimizin bildiği gibi ilk eleme adayı ise Yunus Emre  oldu. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte detaylar...

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranından ilgi ile takip edilen ve her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2020'de iletişim oyunu mücadelesinde de heyecan dorukta idi. Farklı bir parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, sevdikleri ile iletişim kurma şansını elde etmek için varlarını yoklarını ortaya koydular. Nefes kesen mücadelede galip çıkan takım ünlüler oldu. 10 -6 skor üstünlüğü ile ünlüler takımı aileleriyle mesajlaştı.

SURVİVOR KİM ELENDİ? 31 MART

Survivor'da bu hafta gönüllüler yeni bir strateji oluşturdu. Takımın zayıf halkalarından biri olan Burak'ı göndermek için Yunus Emre'yi yazan gönüllüler takımı amaçlarına ulaştı. Survivor 31 Mart elenen Burak oldu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 23:49
YORUM EKLE