Survivor Meryem sakatlandı! Meryem Kasap diskalifiye olarak programa veda etti

Tv8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu yıl birçok sakatlığın yaşandığı yarışmada son olarak gönüllüler takımının en hızlı kadın yarışmacısı Meryem sakatlanmıştı. Ciddi bir sakatlık geçiren Meryem, bir süre tedavi olup adaya geri dönmüştü. Ancak Meryem Kasap, bir türlü iyileşemeyince Acun Ilıcalı duruma müdahale etti. Peki Meryem diskalifiye mi olacak?

Survivor Meryem sakatlandı! Meryem Kasap diskalifiye olarak programa veda etti

Survivor Meryem'in akıbeti belli oldu mu? Survivor Meryem diskalifiye mi olacak? her yerde aranmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğu üstlendiği Survivor 2020'de birçok sakatlık yaşandı. Hem ünlüler hem gönüllüler takımından birçok yarışmacı elenmeden diskalifiye olurken, son sakatlanan isim Meryem oldu. Yaklaşık bir ay önce oyun sırasında sakatlanan Meryem'in dizinde ciddi bir sıkıntı oldu. Ardından tedaviye giden Meryem, yaklaşık 3 hafta adaya dönemedi.

Geçtiğimiz haftalarda adaya dönen Meryem, ne yazık ki yarışlarda performans sergileyemedi. Hatta bu durum gönüllüler adasında ortalığı karıştırdı. Öte yandan son yapılan ada konseyinde Acun Ilıcalı, Meryem ile ilgili kararın Doktor Metin Kuş'un raporundan sonra çıkacağını söyledi.

Eğer Meryem devam edemeyecek olursa, ünlüler takımından bir kişinin karşı takıma transfer edileceğini söyleyen Ilıcalı, corona nedeniyle yedek yarışmacı getiremedikleri için bunun yaşandığını da dile getirdi. Peki Meryem diskalifiye mi oldu?

SURVİVOR MERYEM DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Survivor'ın yeni bölümünde Meryem ne yazık ki sakatlığı nedeniyle diskalifiye olacak. Yarışmaya fırtına gibi başlayan ve gönüllüler takımına büyük katkı sağlayan Meryem Kasap, dizinin durumu iyi olmadığı için yarışmaya devam edemeyecek. Peki ünlüler takımından gönüllülere kim transfer olacak?

Bu sorunun yanıtını henüz bilmiyoruz ama gerçekleşek transfer Survivor'da dengeleri değiştirebilir.

YORUM EKLE