Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

3 Ekim 2020 Cumartesi 22:14:58

Tarihçi Diodorus Siculus M.Ö. 1. yüzyılda Antik Mısır'da hangisini yapan bir Romalının toplanan kalabalık tarafından link edildiğine tanık olmuştur?

Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan 30 bin TL soruda; Tarihçi Diodorus Siculus M.Ö. 1. yüzyılda Antik Mısır'da hangisini yapan bir Romalının toplanan kalabalık tarafından linkç edildiğine tanık olmuştur?

Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan 30 bin TL soruda; Tarihçi Diodorus Siculus M.Ö. 1. yüzyılda Antik Mısır’da hangisini yapan bir Romalının toplanan kalabalık tarafından linkç edildiğine tanık olmuştur?

İsviçre’nin Lozan şehrinden yarışmaya katılan ve tatil amaçlı şu anda Türkiye’de bulunan Büşra Gençer, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde lisansını, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde de yüksek lisans eğitimini tamamlamış. Yeni evli olan ve son beş senedir Lozan’da doktora eğitimi alan Büşra Hanım, yarışmada ikinci baraj sorusuna kadar gelebilmeyi hedefliyor.

Tarihçi Diodorus Siculus M.Ö. 1. yüzyılda Antik Mısır’da hangisini yapan bir Romalının toplanan kalabalık tarafından linkç edildiğine tanık olmuştur?

A- Sfenks’i Öpen

B- Bir Kediyei Öldüren

C- Nil Nehri’ne Tüküren

D- Keops Piramidi’ne adını yazan

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı