TEB 3 Bin TL Maaşla Gişe Yetkilisi Banka Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

TEB Gişe yetkilisi personel alımı ne zaman oluyor? TEB gişe personeli olarak iş başvurusu yapacak olanlarda hangi şartlar aranır? 2020 TEB güncel personel alımı ilanlarını yazımızda bulabilirsiniz.

TEB 3 Bin TL Maaşla Gişe Yetkilisi Banka Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

TEB Gişe yetkilisi personel alımı ne zaman oluyor? TEB gişe personeli olarak iş başvurusu yapacak olanlarda hangi şartlar aranır? 2020 TEB güncel personel alımı ilanlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Eğer banka üzerinden bir kariyer yapacaksanız ve bu kariyerin başlangıcını nereden yapacağınızı bilmiyorsanız gişe personeli olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ülkemizdeki hemen hemen her banka sürekli olarak gişe personeli ve gişe yetkilisi alımları yapmaktadırlar. Eğer TEB bankası üzerinden gişe yetkilisi olacaksanız daha önce tecrübenizin olması gerekli. Eğer ilk defa bankalarda çalışacaksanız gişe personeli olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Yetkili olacak kişilerde en az 3 yıllık tecrübe olması gerekmektedir. Diğer bankalarda gişe personeli olarak çalışmışsanız ve artık yetkili olmak istiyorsanız bu şekilde de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular sizin CV’nize göre değerlendirilecektir. TEB gişe yetkilisi için başvuru yapacak olanlar için hazırladığımız bu yazımızda nasıl başvuru yapacağınız hakkında da bilgiler vereceğiz. TEB Gişe Personeli 3000 TL Maaş ve 3 Ayda Bir Çift Maaş verileceğini duyurdu.

TEB Gişe Yetkilisi Başvuru Şartları Nedir?

  • Başvuru yapacak olan adayın TC vatandaşı olması gerekiyor.
  • Başvuru yapacak olan adayın 18 ile 28 yaş arasında olması gerekiyor.
  • Daha önce bu iş için çalışmış olması ve en az 3 yıllık tecrübesi olması gerekiyor.
  • Microsoft Office ve diğer bilgisayar programlarını bilmeleri gerekiyor.
  • İş başvurusu yapacak olan kişiler eğer erkek adaysa askerlikleri yapılmış olması şarttır. Ayrıca eğer askerliklerinizi ertelediyseniz 2 yıllık erteleme de kabul edilecektir.
  • Güler yüzlü, yoğun tempo çalışması yapabilen, kıvrak zeka, en az üniversite mezunu olan kişiler gişe yetkilisi olarak başvuru yapabilirler.

TEB Personel Alımı İçin İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız TEB iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için iş ilanlarını bulmanız gerekiyor. TEB resmi internet sitesi üzerinden kariyer bölümüne girip bu işlemler için başvuru yapabilirsiniz. TEB resmi internet sitesinde size tüm boş pozisyonlar hakkında bilgiler verilmektedir. İş başvurusu kabul olan kişiler daha sonra online ve sözlü mülakatlara gireceklerdir. Online mülakatı başaralı ile bitirirseniz, banka tarafından sözlü mülakata gireceksiniz. Burada da sıkıntı olmazsa iş başvurunuz kabul olacak ve işe başlarken ufak bir eğitim alacaksınız.

İş başvurusu ayrıca popüler iş ilanları sitelerinden CV oluşturulup yapılmaktadır. Ayrıca İŞKUR üzerinden de banka personeli için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu işler için İŞKUR üzerinden profil oluşturmanız gerekiyor. Bu işlemi online olarak yapabilirsiniz.

TEB Banka Sınavları Nedir? Ne Zaman Oluyor?

TEB personel  iş başvurusu yapacak olan kişiler bu bankanın kendi bünyesinde hazırladığı banka sınavlarına da önceden girmiş ve en az 70 üzeri not almış olması gerekiyor. TEB iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvurularının değerlendirilmesi için banka sınavlarına giriş mecburidir. Banka her yıl ihtiyaç durumuna göre, belirli zamanlarda banka sınavı yapmaktadır. Banka sınavlarını resmi internet sitesinde öğrenebilir ve tarihleri öncesinde bilgi alıp, sınav harcını yatırıp sınava katılabilirsiniz.

YORUM EKLE