Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Kasım 2020 Perşembe 11:57:57

Son Güncelleme: 12/11/2020 11:58:25

Televizyoncu A.B. Bakın kim çıktı! Arzu Demirel kimdir? Kendi kıyafetleri giyen kocasını gizli kamerada böyle yakaladı! Eşi kim? Arzu Demirel Birinci kimdir?

Televizyoncu A.B. olayı netleşiyor. Ünlü televizyoncu Arzu Demirel, çocuğunun sen yokken eve bir kadın geliyor sözleri sonrası gizli kameraya alarak eşinin kendini aldattığını düşündü. Ancak olay çok farklı çıktı. Arzu Demirel Birinci’nin eşi eşi evde yokken eşinin kıyafetlerini giyerek çocuklarla oyunlar oynadığı gördü. 5 yaşındaki çocuğunun Anne eve kadın geliyor sözleri sonrası şok olan Arzu Demirel Birinci bakın kim çıktı.

Türkiye bu olayı konuşuyor. Ünlü yapımcı ve senarist Arzu Demirel Birinci, eşi K.B.’nin kendini aldattığını düşünerek hemen eve gizli kamera taktı. 5 yaşındaki çocuğu “Anne babam seni aldatıyor” sözleriyle şok olan Arzu Demirel, yerleştirdiği gizli kamerayı izlediğinde şok oldu. Aldatma olayı yok ancak kamerada eşinin kendi kıyafetlerini giydiğini gördü. İç çamaşırına kadar giyen K.B. Türkiye’yi salladı.

Hollanda’da yaşayan K.B. dönünce..

Ünlü yapımcı ve senarist Arzu Demirel adate şok oldu. Eşinin bir dönem Hollanda’da kaldığı oradan döndükten sonra bir takım değişiklikler yaşadığı öğrenildi.

Arzu Demirel kimdir?

2 gündür konuşulan Televizyoncu A.B. böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Arzu Demirel, Niloya’nın yaratıcısı olarak biliniyor. 50’den fazla kitabı olan Arzu Demirel, çocuk kitapları, çocuk gençlik gelişim kitapları ve okul öncesi yaş grubuna özel bir çok kitabı mevzut.

Yumurcak TV’de bir çok proje yapan Arzu demirel, tüm Türkiye’de bilinen Niloya’nın yapımcısısı yazarı olarak tanınıyor. Ayrıca Arzu Demirel Film senaristidir.

Eşiyle bu olay sonrası boşanan Arzu Demirel, 5 yaşında bir çocuk sahibidir.

Arzu Demirel Eşi kim?

Arzu Demirel eşi K. Birinci kim olduğu araştırılıyor. Fotoğrafları da olan K.B. mesleği de merak ediliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı