Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 23:45:38

Televizyoncu AB Arzu Demirel Birinci kimdir? Eşinin Aldattığını Şüphelenen ve eve kamera yerleştirerek iç çamaşırını giyen kişinin eşi olduğunu öğrenen Arzu Birinci kim? Niloya’nın yapımcısı mı?

Sosyal medyayı ayağa kaldıran eşinden şüphelendiği için eve gizli kamera yerleştiren ancak kıyafetleri değiştiren kişinin Niloya’nın yapımcısı Arzu Demirel Birinci olduğu iddia edildi. Peki Arzu Birinci kimdir? Arzu Demirel Birinci nereli, kaç yaşında?

Eşinin aldattığından şüphelenen ünlü ismin kim olduğu ortaya çıktı. Ünlü yapımcı Arzu Demirel Birinci, sabah saatlerinde kıyafetlerinin sürekli yer değiştirdiğini görünce eşinin aldattığını düşündü. Ancak gerçek öyle bir ortaya çıktı ki. Sosyal medyada rekorlar kıran yapımcının kim olduğu ortaya çıktı.

Eşinin aldattığını düşünmesi nedeniyle eve kamera yerleştiren Arzu Demirel birinci’nin eşi K.B’nden beklenmeyen bir hareketle karşılaştı. İlk olarak çocuğundan da öğrenen anne inanmasa da “Bu eve sen yokken bir kadın geliyor” sözü karşısında şok oldu.

Eşinin kıyafetlerini giyerek kadın kılığına giren, makyaj yapan ve 5 yaşındaki çocuklarıyla bu şekilde oynayan adam kameraya yakalandı. Kadın ise hemen boşanma davası açtı.

Arzu Demirel Birinci kimdir?

Arzu Demirel Birinci, Niloya karakterinin sahibi. Boyama kitapları, çocuk gençlik gelişim kitapları sonrası okul öncesi yaş grubuna özel tasarlanan oyunlar yaparak Yumurcak TV kuran ve Niloya’nın yapımcısı olan Yazar, Yönetmen ve film senaristirdir.

Arzu Demirel Birinci televizyoncu AB olayı yani sabah saatlerinde eve kamera yerleştiren kişi olduğu öğrenildi.

Arzu Demirel Birinci eşi kim?

Televizyoncu A.b.’nin kim olduğu Arzu Demirel Birinci olduğu öğrenildi. Ancak eşi hakkında henüz bir bilgi yok.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı