Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Mayıs 2020 Cumartesi 23:27:22

THY 19 Mayıs hatıra bileti nasıl alınır? Türk Hava Yolları bilet alma ekranı

Türk Hava Yolları 19 Mayıs'a özel bir bilet kampanyası yaptı. Birçok sosyal medya kullanıcısının hesabında görülen THY 19 Mayıs özel uçuşu nedir? Tarihi yolculuk kaydı nasıl yapılır? her yerde aranmaya başladı. Herkes THY 19 Mayıs hatıra bileti nasıl alınır? araştırmaya başladı. İşte THY 19 Mayıs hatıra bileti başvuru linki…

THY 19 Mayıs özel uçuşu nedir? Tarihi yolculuk kaydı nasıl yapılır? Türk Hava Yolları 19 Mayıs hatıra bileti nasıl alınır? her yerde aramaya başladı. Türk Hava Yolları (THY), 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel, tarihi bir uçuş gerçekleştirecek. Bugün  Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal mecrealarda yapılan paylaşımlarla çok merak edilen THY özel uçuşun önemi nedir merak edildi. 

Türk Hava Yolları 19 Mayıs özel uçuşu nedir?

THY, Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı tarihin 101. yılı şerefine, 19 Mayıs 2020 tarihinde İstanbul’dan Samsun’a TK1919 sefer sayısı ile uçuş gerçekleştirecek. Peki bu tarihi yolculuğa nasıl kayıt yapılır?  Türk Hava Yolları 19 Mayıs hatıra bileti nasıl alınır?

THY 19 Mayıs hatıra bileti nasıl alınır?

Türk Hava Yolları’nın bu tarihi yolculuğuna katılmak isteyen herkes,  “www.tarihiyolculuk.com” adresi üzerinden ad ve soyadlarının yazdıktan sonra  ‘uçuşa katıl’ butonuna tıklayarak hatıra biletlerini oluşturabilecek. Oluşturulan hatıra biletler “#TarihiYolculuk ve #TK1919” etiketleriyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılabilecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı