Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

3 Ocak 2021 Pazar 23:07:12

Tövbeler Olsun 20. Bölüm izle TRT 1 3 Ocak Tövbeler Olsun son bölüm izle

Tövbeler Olsun 20. bölüm izle! Tövbeler Olsun son bölüm izle! TRT 1 ekranların sevilen dizisi Tövbeler Olsun son bölüm izle! Tövbeler Olsun yeni bölüm izle. Tövbeler Olsun 3 Ocak 2021 son bölüm izle! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Tövbeler Olsun yeni bölümü izle

Tövbeler Olsun 20. bölüm izle! Tövbeler Olsun son bölüm izle! TRT 1 ekranların sevilen dizisi Tövbeler Olsun son bölüm izle! Tövbeler Olsun yeni bölüm izle. Tövbeler Olsun 3 Ocak 2021 son bölüm izle! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Tövbeler Olsun yeni bölümü izle.

Tövbeler Olsun 20. Bölüm izle! TRT1 Tövbeler Olsun 3 Ocak Son Bölüm izle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Tövbeler Olsun 20. bölümü 3 Ocak Pazar akşamı izleyicisiyle buluştu. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun 20. bölümün sona ermesinin ardından diziseverler merakla Tövbeler Olsun 20. bölüm izle, Trt 1 Tövbeler Olsun 3 Ocak Pazar son bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar. Her hafta Pazar akşamları izleyicisiyle buluşan Tövbeler Olsun dizisinin 20. bölümde neler oldu? Detaylar haberimizde sizlerle…

TRT 1 ekranlarının sevilen başarılı dizisi Tövbeler Olsun 3 Ocak 2021 Pazar akşamı 20. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eğlencenin bir an olsun eksilmediği Tövbeler Olsun dizisinde iki aile bu kez hayırlı bir iş için karşı karşıya geldi! Düğün beklenirken kız isteme töreninde neler yaşandı? Tövbeler Olsun dizisi bu akşam 20:00’da 20. bölümüyle ekranlara geldi ve an itibariyle sona erdi. Diziseverler merakla Tövbeler Olsun 20. bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar.

Tövbeler Olsun 20. Bölüm izle

Osman’a rakip Namzet çıkıyor! Namzet Osman’ın dükkanının yanına bir dükkan açar ve ikili komşu olurlar. Bu arada Namzet ile Osman arasındaki tatsızlık da artar. Buğra arada kalmıştır ve birşeyler yapması gerekir. Babası mı yoksa Ustası mı? Buğra iki arada bir derede seçimini yapar! Buğra bir yandan da Aylin’le evlenmek için her yolu dener. Aileler bu kez de Buğra – Aylin aşkı nedeniyle karşı karşıya geleceklerdir. Peki bu evlilik iki aile arasındaki daha doğrusu Osman ve Namzet arasındaki

Namzet, gizlediği altınlarla yepyeni bir plan kurar! Kazım ise istemeye istemeye Namzet’in bu sırrını öğrenimştir. Anıl ise istifa eder ve Nazmiye bu haberle sarsılır. Anıl İstanbul’dan gitmek sitemektedir. Aylin ile Buğra’nın kaçacakları düşüncesine kapılan Hülya ve Latife ise hiç beklenmedik bir olayın içine girerler.

Nazmiye, Anıl’a olan aşkını söyleyebilecek mi? Namzet Horanta Holding hisselerinin peşindedir. Diğer tarafta Latife ve Hülya ne yapacaklardır? Aylin ve Buğra’yı zorlu bir kız isteme merasimi bekliyor.

Tövbeler Olsun 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Tövbeler Olsun’un 21. bölüm fragmanı diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Tövbeler Olsun dizisi 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 10 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak Tövbeler Olsun 21. bölümünün yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı