Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Ocak 2021 Pazartesi 12:07:30

Trendyol Hızlı Market uygulaması 25 TL Hediye ediyor!

Trendyol Hızlı market uygulaması 25 TL hediye ediyor! Türkiye’nin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Trendyol, 25 TL hediye ediyor! Trendyol yeni uygulaması Trendyol hızlı market indirenlere ve kullananlara 25 TL veriyor! İşte Trendyol Hızlı market 25 tl kazanma fırsatı!

Trendyol’da hızlı market uygulamasına başladı. Türkiye’de Getir’le başlayan ve Yemeksepetine ait Bana Bi ile yoluna devam eden market uygulamalarına bir yenisi ekleniyor. Trendyol Hızlı market uygulamasıyla 25 TL hediye ediyor! Peki Trendyol Hızlı market uygulaması 25 TL nasıl kullanılır. İşte Trendyol yeni uygulaması Hızlı market ile 25 TL kazanma şansı.

Trendyol Hızlı market 25 TL nasıl kazanılır?

Trendyol, Hızlı market uygulamasından 25 TL kazanmak için Trendyol uygulamasını indirin. Trendyol uygulaması içinde yer alan Süper Market (Hızlı Market) ikonuna tıklayın. Adresinizi seçerek ev adresi belirleyin. En yakın marketden alışverişe hemen başlayın. İlk siparişinizde 25 TL kazanın!

Trendyol 25 TL veriyor!

Trendyol Hızlı market ile siparişte geçerli 25 TL indirimle rekor kırıyor. Getir, Migros Jet, Banabi, İstegelsin gibi uygulamarlar arasında daha fazla kullanılmayı düşünülen Trendyol, 25 TL vermesiyle gündeme geldi. Trendyol 25 TL ilk siparişinizde kazanabilirsiniz.

Trendyol 50 TL harca 25 TL kazan!

Türkiye’de Getir, Migros Jet, Banabi, İstegelsin gibi uygulamaları kullananlar GETİR indirimlerini çok seviyordu. Ancak Trendyol ilk olarak kullananlara 25 TL ve sonraki 50 TL harcamalarda 25 TL kodlarıyla yine rekorlar kıracak gibi duruyor. Bu işin duayeni Getir’de 10 TL ve 20 TL kampanyaları sürekli olarak yaptığı biliniyor. Bu sebeple Trendyol 25 TL ile en yüksek indirimi yapan uygulama oluyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı