Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

25 Kasım 2020 Çarşamba 00:52:20

Son Güncelleme: 25/11/2020 00:52:31

Trendyol indirimler kaç gün sürecek? Ne zaman bitecek

Trendyol Kasım ayı sonunda Efsane Cuma Black Friday indirim kampanyası bu gece başladı. Binlerce vatandaşın beklediği Trendyol indirimler günleri uzun bir süredir bekleniyordu. Peki Trendyol indirimler kaç gün sürecek? Ne zaman bitecek? İşte detaylar…

Beklenen Trendyol indirimleri bu akşam başladı. Trendyol indirimi ile ilgili tüm merak edilenleri biz de sizler için derledik. Her yık kasım ayının son haftasında yaşanan Black Friday indirimlerinde hangi ürünler indirimli olacak aranmaya başladı. Öte yandan Trendyol indirimler kaç gün sürecek? Ne zaman bitecek merak konusu oldu.

Cep telefonu, bilgisayar, tablet, mobilya, aksesuar, LCD ve LED Televizyon, kozmetik ürünleri, kıyafet, ayakkabı gibi birçok ürün Trendyol’da indirimli olarak satılacak.

Öte yandan seçili birkaç üründe özel indirimler de olacak.

Trendyol indirimi kaç gün sürecek?

Trendyol tarafından başlatılacak olan Efsane Cuma Black Friday indirimlerinden ilk olarak 25 Kasım girer girmez faydalanılabilecek. Trendyol indirimleri gece yarısı 00.00 itibariyle başlayacak ve bu tarihten sonra 26 Kasım ve 27 Kasım tarihlerinde de devam edecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı