Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

1 Ocak 2021 Cuma 20:47:51

TRT Şehit Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’in Filmini Yapıyor! İyi Ki Varsın Eren filmi Kesisme Eren Bülbül filmi

Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı teröristlerin yerini gören ve Jandarmaya bildirirken Jandarma personeli Ferhat Gedik ile birlikte, 15 yaşında gencecik vatan uğruna toprağa düşen Şehit Eren Bülbül’ün hayatı film oluyor! TRT, Şehit Eren Bülbül ve Şehit Ferhat Gedik’in hayatını konu alan film için harekete geçti. Peki Eren Bülbül’ün filmi ne zaman yayınlanacak, Eren Bülbül filmi ne zaman vizyona girecek? Eren Bülbül’ü kim canlandıracak? Detayları haberimizde sizler için hazırladık…

Trabzon’un Maçka ilçesinde görülen PKK terör örgütü mensubu teröristlerin yerini ihbar eden ve Jandarma’ya teröristlerini yerini gösterirken, Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte, çocuk yaşında toprağa düşen Şehit Eren Bülbül’ün hayatı beyaz perdeye aktarılıyor! 2021 yılında vizyona girmesi beklenen film için TRT harekete geçti! Şehit Eren Bülbül ve Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatları ve şehadetleri filme konu olacak.

Eren Bülbül ve Ferhat Gedik Bİr Kez Daha Ölümsüz Olacaklar!

15 yaşında alçak terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Eren Bülbül ile Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik unutulmuyor! 11 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon’un Maçka ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada hayatını kaybeden şehitlerin hayatı ve şehadetleri beyaz perdeye taşınıyor. TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurduğu üzere Şehit Eren Bülbül ve Şehit Ferhat Gedik’in hayatları film olacak.

Eren Bülbül’ün Doğum Gününde Duyuruldu

15 yaşında ebediyete uğurlanan çocuk şehit Eren Bülbül, 21. yaş gününde yine unutulmadı! Çeşitli etkinliklerle yad edilen Eren Bülbül’ün hayatının film olacağı müjdesi de 1 Ocak 2021 doğum gününde geldi! Paylaşılan tanıtım videosunda Şehit Eren Bülbül ve Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik unutulmadı!

Eren Bülbül ve Ferhat Gedik Filmi Ne Zaman Vizyona girecek?

TRT tarafından paylaşılan tanıtım videosuna göre Şehit Eren Bülbül ve Şehit Ferhat Gedik’in hayatını konu alacak film 2021 yılında vizyona girecek! Hangi ay ve günde yayınlanacağı ise şuan için bilinemiyor. Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’in filminin yapılacağı milyonlarca kişiyi hem sevindirdi hem de duygulandırdı. Şimdi merakla filmin vizyona gireceği tarihin açıklanması bekleniyor.

Ferhat Gedik’te Unutulmadı

15 yaşında, 11 Ağustos 2017 tarihinde şehit edilen Eren Bülbül’ü korumak için ona siper olan ve kendisi de şehadet şerbetini içen kahraman Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik de unutulmadı. Eren Bülbül’ün hayatının yanı sıra Ferhat Gedik’in hayatı ve Eren’le birlikte korkusuzca şehadete yürüyüşleri beyaz perdede milyonlara aktarılac

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı