Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

19 Kasım 2020 Perşembe 14:54:18

Tüm doktorlar korona çıktı, sağlık ocağı karantinaya alındı !

Bursa’da bulunan Aile Sağlığı Merkezi’nde büyük şok ! Bursa’da bulunan bir sağlık ocağında çalışan tüm personellerin Covid-19 testi pozitif çıktı. Tüm Aile Sağlığı Merkezi 1 haftalığına karantinaya alındı.

Bursa’da bir sağlık ocağında çalışan personellere Kovid-19 testi yapıldı. Yapılan Covid-19 testi sonucunda şok eden bir sonuçla karşılaşıldı. Bursa Emek Mahallesi’nde bulunan Adnan Menderes Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışan doktor, hemşire ve personellere koronavirüs testi yapıldı. Yapılan test sonucu şoke etti.

Yapılan test sonucunda sağlık merkezinde bulunan doktorların Covid-19 testleri pozitif çıktı. Tüm sağlık ocağı 7 gün süreyle karantinaya alındı. Sağlık ocağına gelen hastalara, çalışan personellere ulaşıldı. Yakın zamanda aile sağlık merkezine gelen tedavi olan ve orada bulunan vatandaşlar da karantinaya alındı.

Sağlık ocağına gelen vatandaşlar kapıdan durumu öğrendi. Her şeyden habersiz olan vatandaşlar sağlık ocağının açılması için gün sayıyor. Sağlık ocağı Cuma günü hizmete kaldığı yerden devam edecek.

Nikah tarihi alabilmek için kan tahlili yaptırması gereken bir çift, aile sağlığı merkezine geldi. Sağlık ocağının kapısından dönen yeni evlenecek çift, sağlık ocağının karantinaya alındığını duyunca şoke oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı