Tüm Vatandaşlara Faizsiz Bereketli Kredi Resmi Gazetede!

faizsiz-kredi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm vatandaşlara faizsiz bereketli kredi geliyor! Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan bugün açıkladığı Kredi borcu olan toplam vatandaş sayısı akabinde, vatandaşlara çözüm yolu günlerdir aranıyordu. Hiç bir tahammülü kalmayan vatandaşlara Faizsiz kredi için ilk adım atıldı! Peki hangi vatandaşlar Bereketli krediden faydalanabilecek! Faizsiz Bereketli detayları belli oluyor!

Vatandaş borç batağında!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfin Elvan, bugün itibariyle borç vatandaş ve tutarlarını açıkladı! Toplam Kredi kart borç tutarı 147.9 milyar TL olan vatandaşların, ihtiyaç kredisi borcu 679.9 Milyar TL olduğunu açıkladı! Borçlu olan vatandaş borcunun bilincinde ancak nasıl ödeyeceği hakkında en ufak bir bilgisi yok! İşte tam bu sebeple hükümetin önünde Faizsiz kredi için tüm yollar sonuna kadar deneniyor!

31 Mart’a kadar Faizsiz kredi duyurulacak!

31 Mart tarihine kadar vatandaşlara can suyu olacak Faizsiz kredi duyurulacak! Faizsiz kredi de en önemli etken verilecek şartlar olacak! Sicile bakılmaksızın ihtiyaçlara göre verilecek Faizsiz kredi için net tarih var! 31 Mart tarihine kadar Faizsiz Bereketli kredi bazı şartları olacak!

Resmi Gazetede yayınlanacak!

Bugün resmi gazetede yayınlanan Tasarruf finansmanı sisteminin aynısı Bereketli kredi de uygulanacak. Özel özel bankalar isimleri, şartları ve vereceği Faizsiz Kredi tutarı resmi gazetede yayınlanacak!

Faizsiz Bereketli Kredi için ilk etapta görüşmelerin sürdüğü 7 banka farklı isteklerini sağlayan vatandaşlara Faizsiz kredi kullandıracak;

Faizsiz Krediye devlet tarafından onay veren bankanın programına isteklerine uymak

Türk vatandaşı olmak

Gelir Durumu ispatı

Daha önce Devletten Hibe veya destek almamış olmak

Faizsiz Kredi için 7 Banka ile görüşmeler sürüyor!

PTT

Halkbank

Vakıf Katılım

Türkiye Finans

Kuveyt Türk

Albaraka

Ziraat Bankası

Yorumlar kapalı.