Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell 1 GB ve 10 GB Bedava İnternet Müjdesi! Siz de Hemen Alabilirsiniz

tts

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell’den müjdeler peş peşe geliyor. Zorlu pandemi sürecini evinde geçirerek sosyal mesafe ve izolasyon kurallarına uymaya çalışan vatandaşlar, evlerinde olduğu sürece internete bağlı kalmayı da istiyorlar. İşte bu noktada Mobil veriden internet kullanımları da had safhaya ulaşmış durumda. Telefon faturasında kötü sürpriz yaşamak istemeyenlere, Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell’den 1 GB ve 10 GB bedava internet müjdesi geldi! Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell bedava internet nasıl alınır? Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell’den 1 GB ve 10 GB bedava internet müjdesi! Koronavirüs sürecinde telefondan internete bağlı kalmak isteyen ve video izlemekten sosyal medyada gezmeye pek çok şey için internete ihtiyaç duyan mobil kullanıcılarına operatörlerden müjde geldi! 2021 Mart ayı ve devamında 2021 yılının geri kalan döneminde Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell’den 1 GB ila 10 GB arasında bedava internet kazaabilirsiniz. Peki nasıl mı? Turkclel, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell bedava internet nasıl alınır? Bu sorunun yanıtı haberimizin devamında sizlerle…

Turkcell 2021 Mart Ayı Bedava İnternet Paketi

Milyonlarca abonesi bulunan Turkcell 2021 Mart ayında kullanıcılarına özel bol GB dağıtmaya devam ediyor. Turkcell bedava internet paketleri ile siz de kabarık faturalarla karşı karşıya kalmadan internette doyasıya gezinti yapabilirsiniz. Turkclel Bedava internet kazanmak için BiP uygulamasını indirmek gerekiyor. BiP uygulaması üzerinden ilk indirmeyle birlikte 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca BiP Uygulaması üzerindeki pek çok özel seçenekle 10 GB’a kadar bedava internet de anında hattınıza tanımlanacaktır. Fizzy ve diğer uygulama aboneliklerine sahipseniz ayrıca GB kazanabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Çarkıfelek’te

2021 Mart ayında Vodafonelular da 10 GB ve üzeri bedava internet sahibi olabiliyor! Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra Çarkı çevirmeniz gerek! Çarkıfelek uygulaması ile her hafta Çarşamba günleri SMS, Konuşma Dakikası ve bolca GB sahibi olabilirsiniz. Üstelik her hafta bu şekilde yenilenen hediyeleriyle Vodafone’dan her ay 10 ila 40 GB aralığında bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketleri, günlük, haftalık veya aylık olarak hattınıza otomatik tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Paketi

Son dönemde binlerce abone kazanan ve uygun fiyatlı tarifeleriyle vatandaşların ilgisini çeken Bimcell de bedava internet paketlerinde bonkör davranmaya devam ediyor. Bimcelliler, Yanımda uygulaması üzerinden 10 GB bedava internet kazanabiliyor. Tıpkı Türk Telekomlular gibi Bimcelliler de Sil Süpür üzerinden her hafta Çarşamba günleri bedava internet hakkı elde edebiliyorlar. Yapılması gereken tek şey Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür kısmına giriş yapmak ve kazı kazan mantığıyla oyunu oynamak. Bimcell her hafta 10 GB bedava internet hakkı sunuyor.

Türk Telekom 2021 Mart Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekomlular da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek her hafta, günlük, haftalık veya aylık olmak üzere bolca GB kazanmaya devam ediyorlar. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına telefon numarası ve bu numara üzerinden alınan şifre ile giriş yaptıktan sonra Sil Süpür kısmına giriş yaparak kazıyıp kazandığınız ödülü görebiliyorsunuz. Bu noktada, şansınıza göre dakika, SMS yahut MB-GB kazanıyorsunuz. Bol bol GB kazanarak siz de bu pandemi günlerinde evinizde internete bağlı kalmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Türk Telekom ayda 25 GB’a kadar bedava internet imkanı sunuyor.