Ufak Tefek Cinayetler nerede çekildi? Sarmaşık evleri nerede

Bu akşam Star TV ekranlarında tekrar bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için geri sayım başladı. Birlikte büyüyen dört kadının yıllar sonra karşılaşmalarını ve aralarındaki çekişmeyi konu alan dizi yayınlandığı dönemde çok beğenilmişti. Hal böyle olunca dizinin tekrar bölümleri için de heyecanlanan izleyiciler Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları kimler? Konusu ne? Ufak Tefek Cinayetler nerede çekildi? her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Ufak Tefek Cinayetler nerede çekildi? Sarmaşık evleri nerede

Ufak Tefek Cinayetler nerede çekildi? Sarmaşık evleri nerede? Ufak Tefek Cinayetler kadrosunda kimler var? Konusu ne her yerde aranmaya başladı. Corona virüs nedeniyle birçok dizinin setinin durduğu son dönemde ekranlar boş kaldı. Bu duruma çare bulmak isteyen kanallar eski dizilerini yeniden yayın akışına dahil etti. Bunlardan biri de Ay Yapım imzalı Ufak Tefek Cinayetler dizisi oldu. Yayınlandığı döneme damgasını vuran ve iki sezon boyunca fırtına gibi esen Ufak Tefek Cinayetler, 13 Nisan Pazar akşamı itibariyle her pazar saat 20:00'de erkranlarda olacak. Peki Ufak Tefek Cinayetler konusu ne, oyuncuları kimler? Ufak Tefek Cinayetler nerede çekildi? Sarmaşık evleri hangi semtte, İstanbul'un neresinde? Hadi gelin birlikte bakalım...

Ufak Tefek Cinayetler nerede çekildi? Sarmaşık sitesi nerede

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Zekeriyaköy'de çekildi. Belgrad Ormanı'nın yakınlarında olmasından dolayı tercih edilen bir mekan olduğu biliniyor. Sarmaşık'taki çekimler Eyüp'e bağlı Göktürk Mahallesi'nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor. Dizinin büyük bölümünün çekildiği Kemer Country içinde villaların bulunduğu lüks bir mahalle. Yani Sarmaşık evleri de burada.

Ufak Tefek Cinayetler konusu ne?

Dört birbirinden farklı kadın, dört ayrı güç izleyeceğimiz hikaye; Dr. Oya'nın Sarmaşık'a dönüşü ile başlıyor. Liseden beri arkadaş olan Merve, Oya, Arzu ve Pelin yeniden birleşiyorlar. Ama ne birleşmek! Aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlıyor.

Geçmiş bu güne yansıdıkça, toprağın altından eski kinler, hırslar çıkıyor ve sonuç felaket oluyor. Cinayet büro başkomiseri Kemal ve komiser yardımcısı Derya, sarmaşık vakasını çözmek için tanıklarla görüşüp, olayı anlamaya çalışıyorlar. Bakalım kadınların bu çetrefil dünyasını aydınlatabilecekler mi?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncuları kimler?

Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in paylaştığı dizinin kadrosunda Mert Fırat, Selim Bayraktar, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ, Duygu Sarışın ve Tansu Biçer rol alıyordu.

YORUM EKLE