Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

27 Aralık 2020 Pazar 11:39:53

Ümitcan Uygun instagram adresi ne? Hacklendi! Şok ifşa ve yazışmalar!

Ümican Uygun instagram adresi hacklendi. Hackerler tarafından Ümican Uygun 40 bin kişinin takip ettiği instagram hesabı hacklendi. Ümican Uygun bir çok genç kızla beraber olma istediği ve fotoğraf isteği utandırdı. Aleyna Çakır cinayetiyle adından söz ettiren Ümican Uygun bir çok kız tarafından yazılması şok etti.

Türkiye onu Aleyna Çakır cinayetiyle tanıdı! Ümican Uygun instagram adresi hacklendi! Ümican Uygun ifşa görüntüleri sızdı! Ümican Uygun bir çok genç kızla, evli kadınla yazışmış ve sürekli olarak onları fotoğraf atmaya zorlamış. Ayrıca genç kızlara ve kadınlarla ilişkiye girmek için isteklerini dile getirmiş. Ümican Uygun ifşaları Türk hackerlar tarafından gerçekleşti. Hesabı ele geçiren hackerlar her gün fotoğraf paylaşmaya devam edecek!

İğrenç mesajlar ifşa oldu!

Ümitcan Uygun mesajları ve ifşaları oldukça iğrenç bulundu. Abdullah S. isimli fenomeni tehdit etmesi ardından gözaltına alınan ancak yine serbest bırakılan Ümitcan Uygun, instagram adresi ve yazışmaları sızdı. Ümitcan Uygun ana hesabı hacklendi.

Ümitcan Uygun instagram adresi ne?

Ümitcan Uygun hacklenen instagram adresi “um1tcanuygun.06” ana hesabı hacklendi!

Ümitcna Uygun instagram ifşaların tamamı!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı