" />" />
Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 21:46:56

Son Güncelleme: 10/11/2020 21:45:49

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm izle 9 Kasım TRT 1 Youtube Sencer yaşıyor mu?

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm izle. TRT 1 ekranların sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tamamı izle. Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tek parça izle. 9 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tek parça izle! Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tamamı izle!

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümüyle ekranlara geldi. Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümde soru işareti Sencer yaşıyor mu? Uyanış Büyük Selçuklu Sencer hayatta mı bölüm başı en çok sorulan soru oldu. Uyanış Büyük Selçuklu 9 kasım 2020 pazartesi bölümü izle.

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm youtube izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tamamı Youtube adresinde yayınlanacak. Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tek parça izle! Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm tamamı izle yayını sizlerle.

Sencer yaşıyor mu?

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm büyük soru işareti Sencer yaşıyor mu Sencer nerede sorusu yanıt arıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm izle sorunun yanıtını sizlere verelim. Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümde Sencer yaşıyor!

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm izle

TRT 1’in yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu heyecan yüklü bölümleriyle nefes kesiyor. Merakla beklenen Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümü yayınlandı. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümünde neler yaşandı? Sultan Melikşah, Sencer’i bulacak mı? Elçin’in masumiyeti ortaya çıkacak mı? İşte detaylar…

Sezonun en iddialı dizisi olarak gösterilen Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümleriyle seyircinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. TRT 1 ekranında Pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan dizi de Selçuklu Hükümdarlığı’nın ve Sultan Melikşah’ın hikayesi anlatılıyor. Güçlü senaryosunu zengin oyuncu kadrosuyla destekleyen dizi, tarih severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Heyecan ve aksiyonun bir an olsun azalmadığı Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümü ile ekran yolculuğunu sürdürdü.

Sultan Melikşah’ın emri ile Batınilerin peşine düşen Sencer, Yorgos ile karşılaşmıştır. Kutsal emanetleri kurtarmayı başaran Sencer, Yorgos’un hain tuzağı sonucu uçurumdan yuvarlanır. Ağır yaralanan Sencer’in öldüğü düşünülmektedir. Lakin, Sultan Melikşah’in Sencer’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Yurdun dört bir yanında Sencer’i aramaya başlayan askerler onu bulmak için yoğun çaba sarf eder. Sencer’in hayatta olduğunu gördüğümüz Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümünde sadakat ve kardeşlik temaları başarılı bir şekilde işleniyor. Sultan Melikşah bir yandan Sencer’i ararken diğer yandan ise saray içerisindeki sorunlarla mücadele etmek zorunda kalır. Devlet içerisindeki hainlerin bulunması için emir veren Sultan Melikşah, kimsenin gözünün yaşına bakmamaya kararlıdır. Terken Hatun, bebeğini kaybettikten sonra daha da acımasızlaşmıştır. Saray içerisindeki hakimiyetini kaybetmek istemeyen Terken Hatun’un hedefinde Elçin bulunmaktadır.

Elçin’i Sultan Melikşah’ın gözünden düşürmek için plan yapar. Elçin, Terken Hatun’un tuzağına düşmüştür. Elçin’in ihanet ettiğini düşünen Sultan Melikşah, ona cezaların en ağırını vermeye kararlıdır. Terken Hatun’un planı adım adım işlerken yoluna beklenmedik bir engel çıkar. Hasan Sabbah’ın bıçağı Nizamülmülk’ün eline geçmiştir. Bu durum hainlerin belirlenmesini sağlayacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı