Vatandaşa 0 Faizli 60 Ay Vadeli Kalkış Kredisi Desteği Geliyor!

vatandasa

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir gün bile dayanacak hali kalmayan vatandaşlara can suyu geliyor! Milyonlarca vatandaşın gözü kulağı bu haberdeydi! Vatandaşlara Yeni Reform paketinde gelecek destekler belli oldu! Tüm vatandaşların faydalanabileceği ertelemeli kredi geliyor! Hemde 60 ay vadeli! İşte hükümetin duyuracağı yeni Reform paketinden ilk bilgiler!

Vatandaşa Can simidi geliyor!

Tüm vatandaşları kapsayan, 60 ay vadeli sıfır faizli destek kredisi geliyor! Esnaf ve vatandaşlar olarak ikiye ayrılacak destekte, eski borçlar yapılandırılacak! Kamu bankaları esnafa 60 ay vadeli 0 faizli destek kredisi sağlayacak!

Mecliste görüşülüyor!

Mecliste CHP tarafından esnaflar için istenilen 60 ay vadeli 0 Faizli kredi için dev atım atılıyor. Başta kamu bankaları olmak üzere Denizbank, Garanti Bankası ve Akbank destek olacağı öğrenildi! Çiftçilere ve esnaflara kamu bankaları destek oluyor ancak vatandaşa destek içinde bankalar birbiriyle yarışıyor!

Kalkış Kredisi Desteği geliyor!

Mart ayının 2. haftasında açıklanacak Ekonomik Reform paketini detaylarını sizler için araştırdık! Ekonomik Reform paketinin içeriğinde Kalkış Kredisi desteği geliyor! Milyonlarca vatandaş Kalkış Kredisi desteğinde faydalanabilecek!

5 Yıl Sıfır Faizli kredi geliyor!

Vatandaşlara Kalkış Kredisi desteğinde 5 yıl Sıfır Faizli kredi verilecek! Başta Recep Tayyip Erdoğan ve Lütfi Elvan olmak üzere hükümet tarafından herşeyi düşünülmüş destek paketi duyurusu yapılacak!

0 Faizli 60 Ay Vadeli Kredi detayları!

Vatandaşlar, Çiftçiler ve esnaflar olmak üzere 3 gruba ayrılacak Sıfır Faizli destek kredisi için belirlenen miktar belli oldu! 0 Faizli 60 Ay vadeli kredi 10000 TL ve 50000 TL arasında olacak! Başvuran tüm vatandaşlara Kamu bankalarından en az 10 bin TL ancak maximum 50 bin TL kadar Kalkış Desteği kredisi sağlanacak!

Mart Sonu hesaplarda olacak!

Başvurusu onaylanan vatandaşların hesaplarına ödemeler Mart Sonu, Nisan başı yapılacak! Ödemelerin yapılacağı günden itibaren 5 yıl boyunca ana para ödemesi yapılacak! Hiç bir faiz alınmayacak ödemeler için ödeme de ayarlandı! TCMB ile özel ve devlet bankaları olmak üzere anlaşmalar sağlandı! Böylelikle hem vatandaşın eski erteledikleri borca yeni bir faiz borcu binmeyecek, bankalar da vatandaşlar da istediğini alacak!

Yorumlar kapalı.