Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

14 Temmuz 2020 Salı 23:06:14

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'a ne oldu? 14 Temmuz – 15 Temmuz Whatsapp neden girmiyor

Whatsapp çöktü! Whatsapp 14 Temmuz ve 15 Temmuz tarihlerinde çöktü. Peki Whatsapp'a neden girmiyor? Whatsapp neden çöktü. Whatsapp'a erişim sağlanamıyor. Whatsapp 14 Temmuz salı ve 15 Temmuz çarşamba günü çöktü mü neden girmiyor?

Whatsapp çöktü! Whatsapp 14 Temmuz ve 15 Temmuz tarihlerinde çöktü. Peki Whatsapp’a neden girmiyor? Whatsapp neden çöktü. Whatsapp’a erişim sağlanamıyor. Whatsapp 14 Temmuz salı ve 15 Temmuz çarşamba günü çöktü mü neden girmiyor?

Whatsapp çöktü! Whatsapp ne zaman düzelecek!

Whatsapp çöktü mü? 14 Temmuz salı günü ve 15 Temmuz çarşamba günü Whatsapp’a erişim sağlanamıyor. Peki Whatsapp’a ne oldu? Whatsapp neden erişim sağlanamıyor. Günün en çok merak edilen sorusu Whatsapp ne oldu, neden çöktü.. Whatsapp kısa süreliğine düzelecek mi merak ediliyor.

Whatsapp çöktü!

Whatsapp akşam 23:00 sularında çöktü ve 1, 1.5 saat sunucu bakımı olduğu öğrenildi. Gece yarısı çöken Whatsapp’ın 15 Temmuz’da 01:00 sularında geri dönmesi bekleniyor. Whatsapp erişim Türkiye’de değil dünya genelinde çöktüğü öğrenildi. Whatsapp tüm dünyada şu an çöktü ve bir saat gibi bir sürede düzelecek.

Whatsapp düzelir düzelmez, sizlere bildirilecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı