Yarım Kalan Aşklar ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler? Yarım Kalan Aşklar konusu ne

Başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı Yarım Kalan Aşklar dizisi BluTV'de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımını Tims&B Prodüksiyon'un üstlendiği Yarım Kalan Aşklar'ın yayın tarihi belli oldu. Haliyle diziyi merakla bekleyen herkes Yarım Kalan Aşklar ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler? Yarım Kalan Aşklar konusu ne sorularına yanıt aramaya başladı.

Yarım Kalan Aşklar ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler? Yarım Kalan Aşklar konusu ne

BluTv'nin yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar'ın başlayacağı tarih belli oldu. Yapımını Tims&B Prodüksiyon'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umur Turagay'ın oturduğu Yarım Kalan Aşklar dizisi ne zaman başlayacak? Yarım Kalan Aşklar oyuncuları kimler, konusu ne? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için haberimizde bu konuyu araştırdık bulduk.

Başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı aksiyon, aşk, polisiye ve gizem dolu sahneleriyle adından söz ettirecek iddialı dizinin fragmanı da yayınlandı. Peki Yarım Kalan Aşklar konusu ne?

Yarım Kalan Aşklar ne zaman başlıyor? Nasıl izlenir

Yarım Kalan Aşklar, 10 Eylül'de Blu Tv'de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki diziyi nasıl izleyebiliriz?

BluTv'nin paralı bir platform olduğunu göz önünde bulundurursak, Yarım Kalan Aşklar dizisini izlemek için platforma üye olmanız gerekiyor. BluTv'nin aylık ücreti ise 22.90 TL.

Yarım Kalan Aşklar konusu ne?

'Yarım Kalan Aşklar', farklı hikayesi, aşk, gizem ve aksiyon dolu sahneleriyle yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir aşkın sınavını anlatmaya hazırlanıyor. Dizide; geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz bir bedende dünyaya geri dönen Ozan'ın hikayesi anlatılacak.

Yarım Kalan Aşklar dizisinin oyuncuları kimler?

Başrollerinde yer alan Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in yanı sıra Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi isimler de yer alıyor.

YORUM EKLE