Yasak Elma 72. bölüm izle FOX TV 9 Mart 2020 Tamamı Tek Parça FoxPlay

Yasak Elma 72. bölüm izle! Yasak Elma 72. bölüm tek parça izle! 9 Mart 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 72. bölüm tamamı izle. Yasak Elma 72. bölümü sizlerle. FOX TV dizisi Yasak Elma FOX Play tek parça olarak yayınlıyor. Yasak Elma 72. bölüm tamamı izle! Yasak Elma son bölüm seyret.

Yasak Elma 72. bölüm izle FOX TV 9 Mart 2020 Tamamı Tek Parça FoxPlay

Yasak Elma 72. bölüm izle! Yasak Elma 72. bölüm tek parça izle! 9 Mart 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 72. bölüm tamamı izle. Yasak Elma 72. bölümü sizlerle. FOX TV dizisi Yasak Elma FOX Play tek parça olarak yayınlıyor. Yasak Elma 72. bölüm tamamı izle! Yasak Elma son bölüm seyret.

Yasak Elma 72. bölüm izle 9 Mart 2020

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Peki, Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? Halit ve Leyla arasında neler yaşanacak? Ender ve Yıldız'ın yeni planı ne olacak? Halit, Leyla'dan ayrılacak mı? Yasak Elma 72. bölüm izle. Yasak Elma 09.03.2020 tek parça izle! FOX TV en çok sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölüm tamamını izle! Yasak Elma full izle yayını sizlerle.

Yasak Elma 72. bölüm tamamı izle!

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma 72. bölüm FOX Play ekranlarında yayınlanacak. Yasak Elma 72. bölüm seyret. Yasak Elma tek parça yeni bölümü sizlerle. Yasak Elma 72. bölüm seyret yayını sizlerle. Yasak Elma yeni bölümü tamamı sizlerle.

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma da heyecan ve gerilim artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma son bölümü yayınlandı. Peki, Yasak Elma son bölümünde neler yaşandı? Halit, yeniden zengin olacak mı? Yıldız'ı bekleyen sürpriz nedir? 

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle heyecan dolu anlar sunmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan dizi de aşk, ihanet ve entrika gibi temalar başarılı bir şekilde işleniyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Yasak Elma son bölümü yayınlandı. Nadir'in ölümü herkesi şaşkınlığa uğratmıştır. Lakin, Nadir'in aslında evli olduğu da ortaya çıkar. Özellikle Yıldız bu haber karşısında şok olmuştur. Nadir'in cenaze töreninde eşini beklemeye başlarlar.

Şahika'nın eşi olduğunu öğrendiklerindeyse yeni bir şaşkınlık ve öfke dalgasıyla karşılaşırlar. Nadir ve Şahika'nın evli olduklarını gizlemeleri başta Kaya olmak üzere Ender ve Yıldız'ı deliye çevirmiştir. Halit'te neredeyse evlenmek üzere olduğu Şahika'nın aslında can düşmanının eşi olduğunu öğrenmiştir. Halit'in hayatında yepyeni bir sayfa açılır. Tüm parasını kaybeden ve şöforunun evine sığınmak zorunda kalan Halit, dostlarından da ağır darbe almıştır.

Kimden yardım eli uzatmasını istese geri çevrilmiştir. Bu durum Halit'in çok ağrına gider. Öte yandan Yıldız, ne kadar vefalı bir insan olduğunu kanıtlamıştır. Hem Halit'e hem de kızlarına karşı çok anlayışla yaklaşan Yıldız, onlara evinin kapılarını açar. Yıldız'ı aldattığı ve kıymetini bilemediği için pişman olan Halit, duygularını ilk kez açıkça ifade eder. Bu esnada Halit'in borsadaki kağıtları da değer kazanmıştır. Halit, eskisinden daha zengin bir adam olmuştur. Fakat, zengin olduğunu kimseye söylememe kararı alır. Zor gününde yanında olmayan herkesten intikam almaya kararlıdır. Sadece Yıldız'ı diğerlerinden ayrı bir yere koymuştur.

Yasak Elma 72. bölüm izle

Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Yasak Elma son bölümünde Yıldız ve Halit arasında neler yaşandı? Yıldız aşık mı oluyor? Halit, Ender'den intikam almak için ne yapacak? 

Yasak Elma 72. bölüm izle 9 Mart 2020

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yasak Elma entrika ve gerilim yüklü bölümleriyle seyircinin kalbini fethetmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları reyting listelerini alt üst etmeyi başaran dizi de aşk ve intikam temaları ele alınıyor. Gerilimin hız kesmediği Yasak Elma son bölümü ile seyircinin karşısındaki yerini aldı. Nadir'in cenaze töreninde Şahika ile evli olduğu ortaya çıktı. Nadir'in tüm mal varlığının Şahika'ya geçmesi Ender ve Yıldız'ın hayal kırıklığına uğramasına neden oldu.

Tam Şahika'dan kurtulduklarını düşündükleri sırada ortaya çıkan bu durum dengelerin değişeceğinin işaretiydi. Kaya, kız kardeşinin kendisinden habersiz evlenmesinden dolayı çok sinirlendi. Şahika'nın evi terk etmesini istemek zorunda kaldı. Öte yandan Halit, Yıldız'a büyük haksızlık yaptığını anladı. Yıldız'ı Leyla yüzünden üzdüğü için pişman oldu. Bugüne kadar evlendiği kadınları aldattığı için hiç pişman olmayan Halit, bu yeni duygularıyla nasıl mücadele etmesi gerektiğini bilmiyordu. Yıldız'ın hayatının en zor döneminde hem kendisine hem de ailesine destek olması onu çok etkiledi. Yıldız, bir daha Halit'e geri dönmek istemiyordu.

Fakat, Halit'in ona sunduğu imkanları düşününce vicdanı yardım etmesini söylüyordu. Bu konuda Ender ile farklı taraflarda kalan Yıldız, Halit'in iş bulması için destek oldu. Lakin, Halit tüm umutlarını kaybettiği anda hayat mucizesini gösterdi. Yeniden zengin bir adım olan Halit, yaşadıklarının bedelini herkese ödetmeye kararlıydı. Bu arada Yıldız'da önemli bir sürprizle karşılaştı. Yıldız'ın kalbi yeni bir aşk ateşiyle yanmaya başladı. Fakat, Halit'in Yıldız'dan vazgeçmeye niyeti yoktu.

YORUM EKLE