Yasak Elma 73. bölüm izle FOX TV 16 Mart 2020 Tamamı Tek Parça FoxPlay

Yasak Elma 73. bölüm izle! Yasak Elma 73. bölüm tek parça izle! 16 Mart 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 73. bölüm tamamı izle. Yasak Elma 73. bölümü sizlerle. FOX TV dizisi Yasak Elma FOX Play tek parça olarak yayınlıyor. Yasak Elma 73. bölüm tamamı izle! Yasak Elma son bölüm seyret.

Yasak Elma 73. bölüm izle FOX TV 16 Mart 2020 Tamamı Tek Parça FoxPlay

Yasak Elma 73. bölüm izle! Yasak Elma 73. bölüm tek parça izle! 16 Mart 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 73. bölüm tamamı izle. Yasak Elma 73. bölümü sizlerle. FOX TV dizisi Yasak Elma FOX Play tek parça olarak yayınlıyor. Yasak Elma 73. bölüm tamamı izle! Yasak Elma son bölüm seyret.

Yasak Elma 73. bölüm izle 16 Mart 2020

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Peki, Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? Halit ve Leyla arasında neler yaşanacak? Ender ve Yıldız'ın yeni planı ne olacak? Halit, Leyla'dan ayrılacak mı? Yasak Elma 73. bölüm izle. Yasak Elma 16.03.2020 tek parça izle! FOX TV en çok sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölüm tamamını izle! Yasak Elma full izle yayını sizlerle.

Yasak Elma 73. bölüm tamamı izle!

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma 73. bölüm FOX Play ekranlarında yayınlanacak. Yasak Elma 73. bölüm seyret. Yasak Elma tek parça yeni bölümü sizlerle. Yasak Elma 73. bölüm seyret yayını sizlerle. Yasak Elma yeni bölümü tamamı sizlerle.

Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma entrika ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma son bölümü yayınlandı. Peki, Yasak Elma son bölümünde neler yaşandı? Halit, intikam almak için ne yapacak? Yıldız ve Kerim arasında neler olacak?

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi de aşk, ihanet, gerilim ve entrika dolu anlar yaşanıyor. Güçlü oyuncu kadrosuna yeni isimleri de dahil etmeyi başaran Yasak Elma, şimdiden gelecek sezonun hazırlıklarına başladı. Yasak Elma son bölümü de heyecanın artmasına neden oldu. Yıldız, Halit'ten boşanmış olmasına rağmen ona değer vermeye devam ediyor. Halit ve ailesinin yaşadığı zor günlerde onlara destek olan Yıldız, insanlığını kaybetmediğini gösteriyor. Halit, iş bulmak için eski dostlarının hepsinin kapısını çalmıştı. Lakin, kimse ona yardımcı olmak istemedi.

Tam umutsuzluğa kapıldığı anda ise hayatını değiştiren önemli bir gelişme yaşandı. Halit'in batmasına neden olan hisseler değerinin on katına satıldı. Bu durum Halit'in yeniden zengin olmasını sağladı. Fakat, Halit kimseye zengin olduğunu henüz söylemedi. Herkesten intikam almak isteyen Halit, bu sefer oyun kuran taraf oldu. Şahika ve Nadir'in evli olduğu da ortaya çıkmıştı. Nadir'in cenaze töreninde Şahika'nın tüm hisselerin sahibi olduğunu öğrenen Yıldız ve Ender çok şaşırmıştı. Şahika, şirkette Nadir'in pozisyonuna yükseldi. Bu durumdan çok rahatsız olan Ender, ondan kurtulmak için yollar aramaya başladı ama eli kolu bağlanmıştı. Halit, Şahika'nın kapısını çaldı ve ona iş vermesini istedi. Şahika, Halit'in teklifine şüpheyle yaklaşmasına rağmen Ender'i rahatsız etmek için kabul etti. Yeniden şirkete dönen Halit'in çok farklı planları vardı.

Yıldız ise artık bir iş kadını olmuştu. Babaannesinin tarifi sayesinde milyon dolarlar kazanmayı başaran Yıldız'ın karşısındaki tek engel Kerim olacaktı. Kerim, genç ve yakışıklıydı. Yıldız, Kerim'i görür görmez ondan etkilenmeye başlamıştı. Kerim'in cüretkar tavırları karşısında ne yapması gerektiğini bilemez bir haldeydi. Bu yüzden Ender'den akıl almaya karar verdi. Kerim ve Yıldız arasındaki ilişkinin ilk kıvılcımları yanmaya başlamıştı. Halit, Yıldız'ın ne kadar vefalı bir insan olduğunu anlamış ve ona haksızlık ettiğini düşünür olmuştu. Bu nedenle Yıldız'ı yeniden kazanmak istiyordu. Leyla'nın hamilelik yalanı yüzünden ilişkileri sona ermişti.

Fakat, Leyla artık gitmişti. Halit, önünde hiçbir engel olmadığını düşünüyordu. Yıldız ve Kerim arasında bir elektrik olduğunu hissedince hem çok kıskandı hem de sinirlendi. Kerim'i rakibi olarak görmeye başladı. Ender, Kaya ile huzurlu bir mutluluk yaşıyordu. Geçmişte yaptıklarının ortaya çıkmasını engellemeye çalışıyordu. Kaya'nın hayatına getirdiği aşkı kaybetmek istemiyordu. Ayrıca, Yiğit'in de geri dönmesi ilişkilerinin güçlenmesini sağlamıştı. Lakin, Şahika aralarındaki en büyük engel olmaya devam ediyordu. Ender ve Şahika gerilim hattı içerisinde ayakta kalmaya çalışan Kaya, onları sakinleştirmeye çalıştı.

Ender, bir yandan da Halit'in içine düştüğü zor durumdan dolayı mutluluk duyuyordu. Halit yüzünden çektiği acıların bedelini ödetmek istiyordu. Şahika ve Halit'in arasını açmak için planlar yapmaya başladı. Erim'in babasına olan sevgisini bildiği için bunu kimseye belli etmemeye özen gösteriyordu. Kerim, Yıldız ile baş başa yemeğe çıkmak istediğini söyledi. Açık ve net bir insan olan Kerim, bugüne kadar istediği her şeyi elde etmeyi başarmıştı. Şimdi ki hedefi de Yıldız olmuştu. Lakin, Yıldız'ın çabuk pes etmeye niyeti yoktu. Başka bir erkeğin boyunduruğu altına girmek istemiyordu. Halit Can'dan başka kimseye tahammülü kalmamıştı. Kerim'in inatçı tavırları karşısında egosu yükselse de geri adım atmadı. Kaçan kovalanır mantığıyla Kerim'i parmağında oynatmaya karar verdi.

YORUM EKLE