Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 21:38:17

Son Güncelleme: 10/11/2020 21:38:10

Yasak Elma 84. bölüm izle 9 Kasım 2020 FOX TV Foxplay son bölüm Halit ayrılıyor

Yasak Elma 84. bölüm izle. FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma 84. bölüm izle. Yasak Elma son bölüm tamamı izle! Yasak Elma 9 Kasım yeni bölümü izle. Yasak Elma son bölüm izle. FOX play Yasak Elma son bölüm tamamını veriyor. 9 Kasım 2020 Yasak Elma son bölüm tamamı izle! Yasak Elma 84. bölüm tamamı.

Yasak Elma 84. bölüm izle. Yasak Elma 84. bölüm tamamı izle! Yasak Elma tek parça izle. 9 Kasım 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölüm izle. Yasak Elma Halit gidiyor. FOX TV en çok sevilen dizisi Yasak Elma ayrılıkları peşin sıra geliyor. Yasak Elma 84. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 9 Kasım yeni bölümü izle.

Yasak Elma 84. bölüm izle!

FOX TV rekortmen dizisi Yasak Elma 84. bölüm izle. 9 Kasım Yasak Elma son bölüm izle. Halit Argun’a veda edilecek bölümde Yasak Elma rekorlar kıracak. Yasak Elma 84. bölüm tek parça izle. Yasak Elma 84. bölüm tamamı izle!

Yiğit gerçeklerle yüzleşiyor!

Yasak Elma 9 Kasım pazartesi ekrana gelen bölümde Yiğit, kendi acısını yaşamadan gerçekleri öğreniyor. Bu gerçekler sonrası Yasak Elma 84. bölümde hiç birşey eskisi gibi olmuyor.

Yıldız Kaya’ya sarıldı!

Yasak Elma 84. bölümde Yıldız son çare olarak Kaya’ya sığındı. İçinde olduğu durumdan çıkmak isteyen Yıldız, Kaya’dan yardımı çare olacak. Kaya, Yıldız’ı içine düştüğü durumdan muhteşem bir şekilde kurtardı. Yıldız düştüğü durum sonrası sen bu hallere düşecek kadın mıydın Yıldız sualleri sıklıkla geldi.

Yasak Elma 84. bölüm izle

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma entrika yüklü bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma 84. bölümü yayınlandı. Peki, Yasak Elma 84. bölümünde neler yaşandı? Yıldız, Halit Can’ın velayetini kaybedecek mi? Ender ve Yıldız yüzleşmesinde neler olacak? İşte detaylar…

Ekranların heyecan yüklü dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Entrika, gerilim ve ihanetin başarılı bir şekilde işlendiği dizi Pazartesi akşamlarına damga vuruyor. Halit karakterini canlandıran Talat Bulut’un diziden ayrılmasına kısa bir süre kala heyecanda yükseldi. Nefeslerin kesildiği Yasak Elma 84. bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitledi. Halit, Yıldız ve Şahika’yı oyuna getirmiştir.

Ender ve Halit yeniden evlenmiştir. Bu durum Yıldız’ın deliye dönmesine neden olur. Halit’in neden böyle bir oyun kurduğunu anlamaya çalışır. Halit, Yıldız’ın kendisini aldattığına inanmaktadır. Kerim ile Yıldız’ın ilişkisi olduğunu söyler. Yıldız’ı perişan edeceğini söyleyen Halit, oğlunun velayetini almak için dava açmıştır. Kerim ve Yıldız’ın gizli çekilmiş görüntüleri dava dosyasına girmiştir. Yıldız, Ender’in karşısına çıkarak ondan hesap sorar. Kaya ile boşandıktan sonra eski haline dönen ve intikam yeminleri eden Ender, Yıldız’ın kendisine ihanet ettiğini savunur. Ender, Yıldız’ın ağır sözleri karşısında bir anlığına şüpheye düşmüştür.

Yasak Elma 84. bölümünde Yıldız’ın oğlunu kaybetmemek için verdiği savaşa tanıklık ediyoruz. Öte yandan Şahika’da oyuna getirildiği için çok sinirlidir. Kaya, Ender’e hiçbir şey söylemek istemez. Onun nasıl kindar bir insan olduğunu daha iyi anlamıştır. Yıldız’ın avukatlığını üstlenen Kaya, ona destek olur. Zehra ise babasına karşı gelerek Yıldız’ı savunmaya başlamıştır. Ender, yalıya taşınır. Yeniden Halit ile evlenerek gücüne güç katan Ender’in yeni hedefi Şahika’dır. Kerim, Yıldız’a yardım etmek için gitmekten vazgeçer.

Yasak Elma Halit ölüyor!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı