Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

9 Kasım 2020 Pazartesi 23:47:52

Son Güncelleme: 09/11/2020 23:51:18

Yasak Elma 85. bölüm fragmanı izle 16 Kasım FOX TV Halit ölüyor!

Yasak Elma 85. bölüm fragmanı yayınlandı FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma 85. bölüm fragmanı izle. 16 Kasım FOX TV Yasak Elma yeni bölüm fragmanı çıktı. Yayınlandığı gün rekorlar kıran Yasak Elma 85. bölüm fragmanı izle. 16 Kasım Yasak Elma son bölüm fragmanı izle. İşte Halit’in öleceği o fragman!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 16 Kasım pazartesi bölümü neler olacak. Yasak Elma 85. bölüm fragmanı çıktı. FOX TV rekortmen dizisi Yasak elma 85. bölüm fragmanı çıktı. Son fragmanda Halit ölüyor!

Yasak Elma 85. bölüm fragmanı izle

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma 85. bölüm fragmanı ses getirdi. Yasak Elma 16 Kasım 2002 Pazartesi bölüm fragmanı rekor kıracak. Peki Yasak Elma 85. bölüm fragman Halit ölecek mi? Yasak Elma 85. bölüm fragmanı Halit diziden mi çıktı?

Yasak Elma 85. bölüm fragmanı

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma heyecan ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Yasak Elma 85. bölüm fragmanında neler yaşandı? Halit ölecek mi? Ender’in yeni planı ne olacak? Yıldız ve Şahika işbirliği yapacak mı? İşte detaylar…

Şahika Kerim’den feci intikam aldı!

Yasak Elma 85. bölüm fragmanı Kerim içinde yolun sonu görünüyor. Özellikle Şahika’nın aldığı muhteşem intikam sonrası Kerim için veda vakti yaklaşıyor. 16 Kasım pazartesi Kerim’in de vedasını izleyebiliriz.

Yıldız’da Kerim’i suçluyor!

Yasak Elma dizisinde Kerim karakteri vedası niteliğinde geçecek 85. bölümde Yıldız’ın son sözleri de olay oldu. Yıldızın içinde olduğu kötü durumda en çok Kerim suçlu bulunuyor ve yıldız’da lafını esirgemiyor.

Yasak Elma 16 Kasım fragmanı yayında mı?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle seyircinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Heyecanın dozajını her hafta yükseltmeyi başaran dizi Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin dahil edileceği Yasak Elma, yaprak dökümü yaşayacak. Başrol oyuncusu Talat Bulut’un sezon ortasında diziden ayrılacağı açıklandı. Halit karakterinin ölmesiyle birlikte yepyeni bir döneminde kapıları aralanacak. Heyecanın hiç azalmadığı Yasak Elma 85. bölüm fragmanı ile nefes kesti. Yıldız, Halit ve Ender’in intikam planının altında kalmamaya kararlıdır. Halit Can’ın velayetini almak için savaş başlatan Yıldız, hiç ummadığı bir müttefikle yoluna devam etme kararı alır. Halit’in evlilik vaadi ile kandırdığı Şahika, Yıldız’a yardım etmeyi teklif etmiştir.

Ender, Yıldız’ın yeni planlar yaptığının farkındadır. Özellikle Kaya’nın avukatı olmasından rahatsızlık duymuştur. Yıldız’ın ihanetinin bedelini ödetmeye kararlı olan Ender, farklı bir yol çizmeye karar verir. Halit ise Yıldız’a öfke saçmaya devam etmektedir. Çocuklarının tüm itirazlarına rağmen oğlunu Yıldız’a bırakmayacağını söyler. Halit Can’ın kendisinden alınması Yıldız için bardağı taşıran son damla olmuştur.

Halit’in ve Ender’in bedel ödemesi için Şahika’nın teklifini kabul etmiştir. Kerim de Yıldız’a destek olmaya çalışır. Her şeyin sorumlusu olarak Kerim’i gören Yıldız ondan uzak durmak ister. Halit, Ender ile olan evliliğinde yeni sınırlar belirlemiştir. Ender, eski gücüne kavuşmanın verdiği mutlulukla hatalar yapmaya başlamıştır. Kaya, Ender’in karşısına dikilerek ondan hesap sorar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı