Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

24 Kasım 2020 Salı 00:20:12

Son Güncelleme: 24/11/2020 00:20:37

Yasak Elma 86. bölüm izle 23 Kasım fox tv youtube full Fox Play Yasak Elma altın çağına girdi

Yasak Elma 86. bölüm izle. Yasak Elma 86. bölüm tamamı izle! Yasak Elma tek parça izle. 23 Kasım 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölüm izle. Yasak Elma Halit ölmesi akabinde diziye yeni dahil olan oyuncuları ile Yasak 86. bölüm adeta küllerinden doğacak.  FOX TV tüm entrikaları bir arada barındıran dizisi Yasak Elma ayrılık çanları sonrasında öyle isimler diziye dahil olacak ki! İşte o güün bu gün   Yasak Elma 86. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 23 Kasım yeni bölümü izle.

Yasak Elma 86. bölüm izle 23 Kasım 2020

FOX TV kanalında yılanların savaşı haline gelecek dizisi Yasak Elma 86. bölüm izle. 23 Kasım Yasak Elma son bölüm izle. Geçen hafta vedalarla dolu Yasak Elma 86. bölüm tek parça izle. Yasak Elma 86. bölüm tamamı izle! Geçtiğimiz hafta yaşanan vedalar Yasak Elmanın reytinglerini düşürdüğü iddiaları gündemdeykeni bu hafta yeni katılacak oyuncular bir devri kapatıp diğer devri açacak.  Bu akşam Yasak Elma son bölümünde neler olacak. Kobra da yılandır ama Şahika deyince kobra bile ayağında eğilir dedirtircesine yeni bölümde de bakalım ne çoraplar örecek. Herkesin ellerini sıktığı sinir olduğu Yasak Elma yeni bölümü 23 Kasım akşamında. Yasak elma 86. bölüm full izle.

Dallas dizisini bilirsiniz, bir dönemim kimin eli kimin cebinde dedirten dizi sanki yasak Elma’nın cebinden çıkmış gibi duruyor. Hele ki Yasak Elma 86. bölüm izle linkinde buna bir kere daha yılanlar akademisi hazırlıkları ile farkedeceksiniz. Dönemlerdir halite gıcık olmayan yoktur. Özellikle de Halit’in o temiz kalpli Yıldız’a ettiklerinden sonra.E tabi akıllanmaz yıldız parayı görünce tekrar Halit’i kollarına koşsa da bu kere 5 parasız kaldı. 

Yasak elma 86. bölüm izle linkini herkes merakla araştırmakta idi . Yasak Elma 86. bölümde de Şahika boş durmayacak. entrikalar artacak Erdal Özyağcılar Halit’in yerine geçecekken Berk Oktay’da kerim’in yerine geçecek. İzleyici,  seyirci kapasitesinin üzerine çıkarak bunu da Entrika dolu sahnelerinin daha da artarak izlenebileceği Yasak Elma 86. bölümünde neler olacağına bir göz atalım.

  

Bir ara iyilik meleği olan Ender eski hızına geri dönerek adeta zengin Endo olacak. Son bölümde bildiğiniz gibi herkese gol atan ender, yılan Şahika’yı ve Yıldız’ı birbirine yakınlaştırmıştı. Aralarını bozan Halit ise ölümü yine bu 3 kadının elinden olmuştu.

Yıldız Şahika Ender hapse giriyor

Halit’in ölümüyle bütün olaylar altüst olacağı Yasak Elma 86. bölüm izle linkinde dizi 180 derece bir dönül yapıyor. Halit’in ölümünde Yıldız Ender ve Şahika’nın parmağını olduğunu biliyorsunuz. Bilindiği üzere YAsak ELma baş tanıtım fragmanında 3lü hapse girmişti acaba o bölüm bu bölüm mü demekten geri kalamıyoruz. Kısa bir süreliğine hapse girecekler ancak parmaklarının olmadığını ispatlayıp hapisten çıkacaklar.

Aradan vakit geçmiş olacak

Yasak Elma 86. bölüm izle linkinde gerçekten bu kada kısa sürede bu kadar değişim olmayacaktır ve hapse girip çıkmalaı sonrasında aradan geçen zaman göz önünde bulundurulup belirtilmiştir.

Bu arada da giden Yiğit, Kaya ve Halit karakterleri diziden ayrılmış oldu. Ayrıca Kerim’de diziye yeni katılmasına rağmen diziden ayrıldı.

Erdal özyağcılar, Berk Oktay Gülenay Kalkan devri başlıyor

Şimdi ise diziye Erdal Özyağcılar ,Gülenay Kalkan ve Berk Oktay geliyor. Dizi de oldukça farklı bir yöne doğru gidiyor.  Yıldız Ender ve Şahika her ne kadar tutuklansa da sonrasında Yıldız Ender ve Şahika’nın tutuklanması üçlünün arasında çok büyük bir düşmanlığa sebebiyet verecek. Çünkü yargılanırken hepsi kendisini savunurken birbirini ele vermesi Yasak Elma 86. bölüm izle linkinde çok konuşulacak anlar olacak.

Miras Yemedi olacaklar

Özellikle Ender ve Yıldız arasında büyük bir miras savaşı başlayacak. Halit’in ölmesi de aslında Yıldız için hem iyi hem de kötü olmuştur. Çünkü  Lila’nın annesi zaten zengin di dayısı zaten zengindi . lila’nın nakte hiçbir şeye ihtiyacı yok . Aynı şekilde Erim ve Yiğit’in de annesi de kayada zengin insanları olduğu için herhangi bir sıkıntı olmayacak ki zaten diziden ayrıldılar. Herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklarını söyleyebiliriz.

Yıldız v Zehra’ya olan olacak

Yıldız ve Zehra ‘ya gün doğmayacak. Zehra ve yıldız Birlik yapıp komik halleri ile ekranlardaki yerini alacakları Yasak Elma 86. bölüm izle de yanlarında Mert kalacak.

Ender Şahika savaşı durumu

Ender’de şahika’ya adeta savaş açacak. Yasak Elma’da Kerim’in ölümü ise Berk Oktay’a kalacak gibi . Çünkü Berk Oktay dizide Yıldız’ın yeni sevgilisi olacak.

Peki yasak elma 86. yeni bölüm de üçlü yılanların akıbeti ne olacak? tüm soruların yanıtı Yasak Elma 86. bölüm izle linkinde. izler de Yasak Elma 86. bölüm izle linkine kanalın youtube platformndan ya da Fox Play’den ulaşabileceksiniz. İyi seyirler dileriz. sonrasında tanıdığımız bu üçlü hapse giriyor mu herkesin ellerinde tülbentleri başlarını bağlayarak izlediği Yasak Elma dizisinde yeni gelen karakterler ile ne olacağı konusunda hazır olarak bekliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı