Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

28 Aralık 2020 Pazartesi 23:30:28

Yasak Elma 91. bölüm izle FOX TV 28 Aralık Yasak Elma son bölüm izle Foxplay Gizli evden Halit değil sürpriz çıktı!

FOX TV fenomen dizisi Yasak Elma 91. bölüm izle! Yasak Elma 91. bölüm tamamı izle! FOX TV fenomen dizisi Yasak Elma 91. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 91. bölüm tek parça izle! 28 Aralık Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma 28 Aralık 2020 yeni bölüm izle! Ender’in karşılaştığı kişi halit değil başkası çıktı!

FOX TV fenomen dizisi Yasak Elma 91. bölüm izle! Yasak Elma 91. bölüm tamamı izle! FOX TV fenomen dizisi Yasak Elma 91. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 91. bölüm tek parça izle! 28 Aralık Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma 28 Aralık 2020 yeni bölüm izle! Ender’in karşılaştığı kişi halit değil başkası çıktı!

Yasak Elma 91. bölüm izle FOX TV 28 Aralık

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma 91. bölüm izle! Yasak Elma 91. bölüm tamamı izle! 28 Aralık Yasak Elma son bölüm izle. Ender’in karşılaştığı sürprizin ekrana geldiği Yasak Elma 91. bölüm tamamı izle! Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma 28 Aralık pazartesi son bölümü izle!

FOX Ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma 91. bölümüyle ekranlara geldi. İzleyicisiyle 91. bölümle buluşan FOX’un reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma’da yine olaylar birbirini izledi. Diziseverler de televizyonda yeni bölümün sona ermesiyle birlikte internette FOX Yasak Elma 91. bölüm izle, Yasak Elma 28 Aralık Pazartesi yeni bölümü izle seçeneklerini araştırmaya başladılar. FOX Yasak Elma 91. bölüm detayları haberimizde sizlerle…

Eda Ece, Şevval Şam ve Nesrin Cevadzade gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma bu akşam 91. bölümüyle ekranlardaydı! İzleyicisiyle buluşan Yasak Elma dizisinin 91. bölümü yine heyecan dolu anlara sahne oldu. Yasak Elma 91. bölüm televizyonda izleyiciyi ekran başına kilitledikten sonra şimdi de internette araştırmalar başladı. FOX Yasak Elma 91. bölüm izle, Yasak Elma 28 Aralık yeni bölüm izle sorgulamaları yapılıyor. Yıldız ile Çağatay arasında neler oluyor? Yıldız ile Çağatay arasındaki aşk büyüyecek mi? Bu arada Şahika da boş durmuyor ve Feride ile yaptıkları plan doğrultusunda Çağatay’ı zor durumda bırakıyorlar! Ender ise peşindeki ismi araştırır.

Yasak Elma 91. bölüm İzle!

FOX’un sevilen, reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma’da 91. bölüm geride kaldı. 28 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00’da izleyicisiyle buluşan Yasak Elma dizisinin 91. bölümü heyecanlı anlara sahne oldu.

Yasak Elma 91. bölümde Ender, Halit’in yaşadığını söylüyor! Herkesi şoke eden bu itiraf Yıldız’ı şaşırtsa da Şahika için durum tam tersi. Halit’in yaşayıp yaşamadığına dair bir kaygısı olmadığını aktaran Şahika masadan kalkıyor. Yıldız ile Ender ise işin peşini bırakmamaya kararlı! Özellikle Ender, Halit ile ilgili ipuçları için araştırmalara başlıyor. Kendisini birinin takip ettiğini de düşünen Ender için acaba bu bir paranoya mı yoksa Ender gerçeğin farkında mı?

Ender zor duruma düşüyor! Bu arada Yıldız ile Çağatay arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Halit Can’ın yanında yakınlaşan Yıldız ile Çağatay yeni bir aşka yelken açacaklar mı? İzleyici şimdi Çağatay ile Yıldız ikilisine odaklanmış durumda!

Yasak Elma 92. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

FOX TV Yasak Elma dizisinin 92. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu sorunun yanıtı diziseverler tarafından araştırılıyor. Yasak Elma 92. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz Yasak Elma 92. bölüm tanıtımını bu haberimizde sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı