Yemeksepeti çalışacak mı? Hafta sonu Yemeksepeti açık olacak mı

Türkiye'nin online sipariş açısından en büyük sitelerinden biri olan Yemeksepeti corona virüse yönelik tedbirlerini almış ve hizmet vermeye devam ediyordu. Ancak İç İşleri Bakanlığı'nın 10-12 Nisan tarihleri arasında sokağa çıkma yasağı ilan etmesi herkesi telaşlandırdı. Birçok vatandaş Yemeksepeti çalışacak mı? Hafta sonu Yemeksepeti açık olacak mı aramaya başladı. İşte detaylar...

Yemeksepeti çalışacak mı? Hafta sonu Yemeksepeti açık olacak mı

Yemeksepeti çalışacak mı? Hafta sonu Yemeksepeti açık olacak mı çok merak ediliyor. İç işleri Bakanlığı'ndan gelen son dakika haberine göre  10 Nisan 24:00 ile 12 Nisan 24:00 arasında 30 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Bu haberle panik olan birçok kişi alışveriş için harekete geçti. Öte yandan internet üzerinden sipariş vermeye çalışanların da sayısı bir hayli arttı. Tabi bu durumda hem market hem de paket yeme servisi yapan Yemeksepeti'nin akıbeti çok merak edildi. Peki Yemeksepeti  hafta sonu çalışacak mı?

Yemeksepeti çalışacak mı? Hafta sonu Yemeksepeti açık olacak mı

Bu gece 00:00'a kadar hizmet verecek olan Yemeksepeti şu an yoğunluk nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Ancak site bir saat daha hizmet verecektir. Öte yandan sokağa çıkma yasağı bu kez yaş sınırı ifade etmediği için her yer kapalı olacak. Bu nedenle Yemeksepeti de iki gün yani sokağa çıkma yasağı süresinde hizmet vermeyecektir. 

Son Dakika İçişleri Bakanlığı Sokağa Çıkma Yasağı ilan etti!

İçişleri Bakanlığı duyurdu: 10.04.2020 tarihi saat 24:00 ile 12.04.2020 tarihi saat 24:00 arasında 30 ilde sokağa çıkma yasağı. Cuma gecesindne itibaren pazartesi 00:01'e kadar Sokağa Çıkma Yasağı ilan edildi. 

Sokağa Çıkma Yasağının Geçerli Olduğu İller

Adana

Ankara

Antalya

 Aydın

 Balıkesir

Bursa

Denizli

Diyarbakır

Erzurum

Eskişehir

Gaziantep

 Hatay

 İstanbul

 İzmir

 Kahramanmaraş

 Kayseri

 Kocaeli

 Konya

 Malatya

 Manisa

 Mardin

 Mersin

 Muğla

 Ordu

 Sakarya

 Samsun

 Şanlıurfa

 Tekirdağ

 Trabzon

Van

 Zonguldak

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 23:10
YORUM EKLE