Yemin dizisi 178. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 5 Şubat 2020 Yemin 178. bölüm fragmanı izle

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin 178. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yemin dizisi 178. bölüm izle seçenekleri dizi severler tarafından araştırılıyor. Cavidan'a kötü davranan Gülsüm'ün amacı ne? Aşkları için büyük fedakarlıklar yapan ve hayata karşı mücadele veren ikilinin derin hikayesinin anlatıldığı Yemin dizisi 5 Şubat Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlarda.

Yemin dizisi 178. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 5 Şubat 2020 Yemin 178. bölüm fragmanı izle

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin 178. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yemin dizisi 178. bölüm izle seçenekleri dizi severler tarafından araştırılıyor. Cavidan'a kötü davranan Gülsüm'ün amacı ne? Aşkları için büyük fedakarlıklar yapan ve hayata karşı mücadele veren ikilinin derin hikayesinin anlatıldığı Yemin dizisi 5 Şubat Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlarda. Yemin dizisi 178. bölüm özeti ve fragmanı izle seçenekleriyle haberimizde...

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin, 178. bölümüyle 5 Şubat Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Yemin dizisi tutkunları heyecanla 178. bölümü araştırıyor. Yemin dizisi 178. bölümde neler olacak? Yemin 178. bölüm fragmanı izle. Yemin 178. bölüm özeti izle. Yemin dizisi 178. bölümünde Narin diziden ayrılacak mı? Cavidan'ın Reyhan'a yaptıkları artık çok can sıkıyor! Cavidan herkesi kızdırmıştır. Cavidan'ın planı bozulacak mı? Reyhan elbette çok üzülecek! Reyhan ve Emir aşkı Cavidan'a karşı dolu dizgin gidecektir! Emir, annesinin yaptıklarını öğrenirse annesinin yüzüne bile bakmaz ancak acaba öğrenebilecek mi?

Cavidan, Reyhan'ın yanında Gülsüm'ü azarlayıp ona kötü davranıyor. Emir geldiğinde ise Gülsüm Cavidan'a kötü davranır. Emir, Gülsüm'ün iyi bir kız olduğunu düşünmesine karşın Gülsüm ile Cavidan'ın konuşmasını duyduğunda şok geçirecektir! Gülsüm'ün Cavidan'a ve Hikmet Bey'e karşı kötü sözler sarf ettiğini duyan Emir'in tüm fikirleri değişir. Emir artık Gülsüm'ün evden gitmesini ister. Reyhan bakalım bu işe ne tepki verecektir?

Yemin dizisi 178. Bölüm fragmanı izle 5 Şubat Çarşamba

Yemin dizisi 178. bölümüyle 5 Şubat Çarşamba akşamı kanal7 ekranlarında olacak. Yemin dizisi 178. bölüm fragmanı ve özeti henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalın.

YORUM EKLE