Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

24 Kasım 2020 Salı 12:16:21

Yılın aşk bombası patladı! Hakan Altun yeni sevgilisi ünlü oyuncu çıktı! Hakan Altun Gonca Vuslateri aşk yaşıyor!

Yılın aşk bombası patladı. Hakan Altun ve Gonca Vuslateri aşk yaşıyor! Ünlü şarkıcı Hakan Altun geçtiğimiz günlerde ismi Ajda Pekkan ile anılmıştı. Ancak Hakan Altun yeni sevgilisi Gonca Vuslateri olduğu ortaya çıktı. Hakan Altun ve Gonca Vuslateri sevgili oldukları öğrenildi.

Yılın aşk bombası patladı. Ünlü şarkıcı Hakan Altun, oyuncu olan Gonca Vuslateri ile aşk yaşıyor. Gonca Vuslateri ve Hakan Altun sevgili oldukları ortaya çıktı. İsmi en son Ajda Pekkan ile anılan Hakan Altun, Gonca Vuslateri ile yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi.

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri aşk yaşıyor!

Uzun süredir kalbinin kapılarını kapatan Hakan Altun aşk orucunu bozdu. Kendisi gibi ünlü olan oyuncu Gonca Vuslateri ile yeni bir aşka yelken açtı. Gonca Vuslateri ve Hakan altun 3 aydır aşk yaşadıkları öğrenildi.

Hakan Altun İbo Show’a geliyor!

Bu hafta İbo Show’a konuk olacak Hakan Altun şarkılarını Gonca Vuslateri için okuyacak. Peki Gonca Vuslateri kimdir? Hakan Altun yeni sevgilisini tanıyalım.

Gonca Vuslateri kimdir?

1986 doğumlu Gonca Vuslateri, Bursalı. Liseden mezun olr olmaz Müjdat Gezen okulundan tiyatro bölümü mezunu olan Vuslateri, babası astsubay. 8 yıl Adana’da yaşayan Vuslateri, Ruhsar’la başlayan ve Eyvah Kızım Büyüdü dizileriyle ekrana geldi. Ancak en büyük sıçrayışı Yalan Dünya dizisinde Eylem ve Vasfiye teyze rolleri oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı