Yunus Emre ve Gizem Birdal aşkı Survivor 2020 damga vuracak! Sevgililer mi

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da olaylar bitmiyor. Sosyal medyada da yarışmayla ilgili birçok konunun konuşulurken gönüllüler takımıyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Survivor'da bu yıl gönüllüler takımına sonradan katılan Yunus Emre ile Gizem Birdal'ın aşk yaşadığıydı. Peki Yunus Emre ve Gizem Birdal aşk mı yaşıyor? Sevgililer mi? İşte detaylar...

Yunus Emre ve Gizem Birdal aşkı Survivor 2020 damga vuracak! Sevgililer mi

Survivor 2020 heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu yıl birçok ilgin olayın yaşandığı Survivor'da bomba bir aşk iddiası ortaya atıldı. İddialara göre gönüllüler takımına sakatlıklar sonrası katılan Gizem ve Yunus Emre aşk yaşıyor. Hal böyle olunca Yunus Emre ve Gizem Birdal aşk mı yaşıyor? Sevgililer mi? her yerde aranmaya başladı.

Survivor'da bu yıl birçok sakatlık yaşandı. Bu talihsizliklerin ilk haftalarda olması sebebiyle yedek yarışmacılar adaya geldi. İşte bu isimlerden ikisi de Yunus Emre ve Gizem Birdal'dı. Ancak sosyal medyada söylenen göre ikili aşk yaşıyor. Fakat durum sanıldığı gibi değil.

SURVİVOR YUNUS EMRE VE GİZEM AŞK MI YAŞIYOR?

Böyle bir durum en azından şu ana kadar yaşanmadı. Ancak ikilinin daha önceden aşk yaşadığı da söylentiler arasında. Öte yandan tabi ki adada böyle bir aşka izin verilmeyecektir. 

YORUM EKLE