Zalim İstanbul Agah ölecek mi? Fikret Kuşkan diziden ayrılıyor mu

Kanal D ekranlarının sevilen pazartesi dizisi Zalim İstanbul bu hafta 32. bölümüyle ekranlara gelecek. Ceren'in Nedim'in ses kaydını Agah'a vermesiyle ortalığını toz duman olacağı yeni bölüm fragmanında Agah'ın fenalaşıp, hastanelik olması herkesi korkuttu. Haliyle Zalim İstanbul Agah ölecek mi? Diziden ayrılıyor mu her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları haberimizde yanıtladık.

Zalim İstanbul Agah ölecek mi? Fikret Kuşkan diziden ayrılıyor mu

Başrollerini Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Berker Güven ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Zalim İstanbul dizisi 24 Şubat Pazartesi akşamı 32. bölümüyle ekranlara gelecek. Neredeyse tüm sırların ortaya çıktığı dizide gizli kalan tek olayda Ceren'in eline düştü. Nedim'in çocukken gördüğü manzarayı öğrenen Ceren aldığı ses kaydını Agah'a yolladı. Bunu dinleyen Agah ise ağabeyi ile karısının ilişkisi olduğunu öğrendi. Bunu kaldıramayan Agah muhtemelen kalp krizi geçirecek. Peki Zalim İstanbul Agah ölecek mi? Fikret Kuşkan diziden çıkacak mı?

ZALİM İSTANBUL AGAH ÖLDÜ MÜ?

Şeniz ve ağabeyinin ilişkisi olduğunu duyan Agah, bunu kaldıramayacak. Kalp krizi geçiren Agah büyük bir sarsıntı yaşayacak ama ölmeyecektir. Çünkü Agah Karaçay karakteri dizinin kilit karakterlerinden biri... Yani hastaneye yetiştirilen Agah kurtulacaktır.

ZALİM İSTANBUL FİKRET KUŞKAN DİZİDEN AYRILACAK MI?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Agah karakterine bir şey olmadığı sürece Fikret Kuşkan dizide yer almaya devam edecektir. Bundan sonra içinde bir şüpheyle yaşayacak Agah, işin doğrusunu ilerleyen bölümlerde öğrenecektir.

ZALİM İSTANBUL 32. BÖLÜM ÖZETİ

​Ceren, Şeniz’in otel odası görüntülerini Cemre’ye izlettiğini gördükten sonra Şeniz’le ilgili bütün travmaları gün yüzüne çıkar. Şeniz, Cenk ve Nedim’in kardeş olduğu gerçeğini gizlemesi için Cemre’yi susturduğunu zannetse de, asıl tehlike hiç beklemediği bir yerden; Ceren’den gelmektedir. Ceren’in bu yeni hamlesi Şeniz ve Agah arasında artık asla geri dönüşü olmayan bir yolun başlangıcı olacaktır. Bu hamle aynı zamanda Cenk ve Nedim’in hayatını da önemli ölçüde etkiler. Oya’nın yaptığı plan ise tıkır tıkır işlemektedir. Oya bebeği köşke sokmayı başarır. Ceren yanı başındaki bebeğin kendi çocuğu olduğunu anlayabilecek midir?

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 22:06
YORUM EKLE