Zemheri 9. bölüm izle Show TV 11 Mart 2020 Son bölümü Puhutv tamamı

Zemheri 9. bölüm izle. Show TV ekranlarında yayınlanan Zemheri 11 Mart 2020 son bölümü izle. Zemheri 9. bölümü PuhuTV ekranlarında yayınlanacak. Zemheri 9. bölüm tek parça izle. Zemheri 9. bölüm tamamı izle. 11 Mart 2020 Puhutv ekranlarında Zemheri yayınlanacak.

Zemheri 9. bölüm izle Show TV 11 Mart 2020 Son bölümü Puhutv tamamı

Zemheri 9. bölüm izle. Show TV ekranlarında yayınlanan Zemheri 11 Mart 2020 son bölümü izle. Zemheri 9. bölümü PuhuTV ekranlarında yayınlanacak. Zemheri 9. bölüm tek parça izle. Zemheri 9. bölüm tamamı izle. 11 Mart 2020 Puhutv ekranlarında Zemheri yayınlanacak.

Zemheri 9. bölüm izle 11 Mart 2020!

Zemheri dizisi 9. bölümüyle bu akşam ekranlardaydı. Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri izleiciyi ekran başına kilitledi! Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Zerrin Tekindor ve Şebnem Dönmez gibi yıldız isimlerin bulunduğu Zemheri dizisinin son bölümünü izleyemeyen dizi severler, Zemheri Son bölüm izle seçeneklerini araştırıyor. Zemheri 9. bölüm tamamı izle.

Zemheri Son Bölüm tamamı izle

Show TV'nin sevilen dizisi Zemheri de gerilim dolu anlar yaşandı. Merakla beklenen Zemheri son bölümünde neler oldu? Firuze, Ayaz'a gerçekleri anlatacak mı? Ertan'ın yeni planı ne olacak? Ayaz, Berrak'ı oyalamak için ne yapacak?

Aşk, intikam ve entrika temalarını başarılı bir şekilde işleyen Zemheri yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Sürükleyici senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekleyen Zemheri son bölümü ile nefes kesti. Firuze ve Ertan'ın evlilik töreni yapıldı. Berrak, ağabeyinin nihayet mutluluğu yakaladığına inanıyordu. Bu güzel günde Ayaz'ın da yanında olmasını istedi. Ayaz'ın düğüne gelmesi Ertan'ı hem çok şaşırttı hem de çok rahatsız etti.

Firuze ve Ayaz'ın geçmişte sevgili olduklarını öğrenen Ertan, büyük bir kıskançlık duydu. Ayaz'dan tamamen kurtulmanın yollarını aramaya başladı. Lakin, Berrak'ın hamile olduğundan haberdar değildi. Berrak en uygun zamanda herkese hamile olduğunu söylemek istiyordu. Bu arada Ayaz'ın geçmişine dair sırlarla dolu bir kutu Berrak'ın eline geçti. Orada, Ayaz ve Firuze'nin birlikte çekilmiş fotoğraflarını gördü. Büyük bir şok yaşayan Berrak, bir an önce Firuze'yi hayatlarından çıkarması gerektiğine karar verdi. Aksi taktir de Ayaz'ı tamamen kaybedebileceğini anlamıştı. Firuze ve Ertan'ın evlenmiş olması bile Berrak'ın öfkesi karşısında bir anlam ifade etmiyordu.

Ayaz, Firuze'nin neden Ertan ile evlendiğini öğrenmeye çalıştı. Annesinin boşuna öldüğüne inanmak istemiyordu. Firuze daha fazla sır saklayamayacağını anladı ve tüm gerçekleri Ayaz'a anlattı. Ayaz ve Firuze'nın saklamak zorunda oldukları bir sır ortaya çıktı. Ertan'a karşı birlikte mücadele edeceklerdi. Mehveş'in hisselerini Ayaz'a vermesi ise şirketteki yerini sağlamlaştırdı. Ertan'da düşmanına karşı boş durmuyordu. Ayaz'ı en zayıf noktasından vurmak için ailesini yeniden kullanmaya karar verdi. Bu sefer gözü Berrak'ı dahi görmemeye kararlıydı.

Zemheri 9. bölüm tek parça izle!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Zemheri son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Zemheri son bölümünde Firuze ve Ayaz yüzleşmesi yaşandı. Ertan, Ayaz'dan kurtulmak için ne yapacak? Firuze, Ertan'ın açığını bulmayı başaracak mı? Berrak intihar edecek mi?

Zemheri 11 Mart 2020 Tamamı izle!

Show TV ekranında seyirci karşısına çıkan Zemheri dizisi heyecan ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Zemheri son bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Ayaz ve Firuze yıllardır birbirlerinden sakladıkları sırlar yüzünden acı çekmişti. Ayaz'ın annesinin ölümü ile başlayan süreç daha da tehlikeli ve acı dolu oldu. Annesi, sırf oğlu mutlu olsun diye ölüme yürümüştü. Ertan'a verdiği sözlerin artık bir önemi kalmadığını düşünen Ayaz, Firuze ile yeni bir hayat sayfası açmak istiyordu. Bu seferde Firuze'nin Ertan ile evlendiğini öğrendi. Kalbi paramparça olan Ayaz, Firuze'nin karşısına çıktı ve ondan hesap sordu.

Ayaz'ı korumak için gerçekleri saklamaya kararlı olan Firuze ise önemli bir bilgi edindi. Ertan ile neden evlendiğini de Ayaz'a itiraf etti. Bu durum Ayaz ve Firuze'nin aynı oyuna kurban gittiklerini öğrenmelerini sağladı. Firuze, Ertan'ın kız kardeşini kullanarak kendisini evliliğe mecbur bıraktığını söyledi. Lakin, Elvan'ın aslında katil olmadığını öğrenmişti. Ertan'ın katil olduğunu öğrenen Firuze, onu alt etmenin yollarını aramaya başladı.

Yaşar ise kızının nasıl olur da Ertan ile evlendiğini anlamamıştı. Onu affetmemeye yeminler etti. Ertan, Ayaz'ın itirafıyla Firuze'nin geçmişteki hayatına dair önemli bir bilgi edindi. Ayaz'ın hayatlarından çıkması için gerekirse zor kullanmaya kararlıydı. Lakin, Mehveş hisselerini Ayaz'ın üzerine geçirmişti. Bu yüzden şirkette birlikte çalışmak zorunda kaldılar. Firuze'ye karşı saplantılı bir aşk besleyen Ertan'ın geçemeyeceği sınır yoktu. Aklı ve kalbi tamamen yeni karısına aitti. Bu yüzden Berrak'taki değişimi fark edemedi. Berrak'ta Firuze ve Ayaz'ın geçmişte sevgili olduğunu öğrenmiş ve deliye dönmüştü.

YORUM EKLE