Ziraat Bankası, Halkbank ve Yapı Kredi Bankası Pandemi dönemine özel 25000 TL kredi kampanyası sürüyor

qreds

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sizlerde pandemi döneminde sıkıntı yaşıyorsanız ve bir ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurumuzu yaparak, 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 25 bin TL, pandemi kredi başvurusu nasıl yapılır?

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine 25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Sizlerde eğer Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine kimliğiniz ve gelir belgenizi de giderek işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin ayrıca banka hesapları olması durumunda, pandemi kredilerine, internet bankacılığı üzerinden de alabiliyorlar. Ziraat Bankası, pandemi kredisi başvurusu yapacak kişiler, onay almaları ile birlikte ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilir, ayrıca devlet destekli olarak düşük faizli kredilerden de yararlanabilirler. Kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca kredi kartı borçları varsa, olacakları bu krediler ile birlikte kredi kartı borçlarında kapatabiliyorlar. Pandemi özel olarak verilen bu kredilerde 3 ay erteleme yaptıktan sonra işleriniz düzelmediyse daha sonra 3 ay daha erteleme yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası 25 bin TL, pandemi kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 25000 TL’ye kadar, Pandemi Destek Kredisi kullanabilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek bu banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hızlı bir şekilde kredi sonucu belirlenir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, 25000 TL kredilerini 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli olarak kullanabiliyor. Kredi başvurusu yapmak için ayrıca bankanın SMS kredi servisini kullanabilirsiniz. Bireysel TC Kimlik No Aylık Gelir yazarak, 44 11 numarasına mesaj atarsanız, 5 dakika içerisinde bu banka üzerinden ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin kredi notumuza göre, onay verecek ve ayrıca kredi notumuza göre de faiz oranları uygulayacaktır. Detayli bilgi için yapı Kredi Bankasının resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Halkbank 25 bin TL, pandemi kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank üzerinden de 25000 TL’ye kadar, pandemi kredisi kullanabiliyorsunuz. Size en yakın Halkbank şubesine giderek bu banka üzerinden 36 ay vadeye kadar kredinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Halkbank: 25000 TL, pandemi kredi başvurusu yapacak olan kişiler, kredilerine hızlı bir şekilde kullanabilmeleri için bankanın uyguladığı politikalara uygun bir müşteri olması gerekiyor. Emekli olmanız veya uzun süredir aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda kredi kullanabilirsiniz. Halkbank verdiği bu kredilerde ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapmaktadır.