Zuhal Topal'la Sofrada 1 Haziran var mı yok mu? Yeni bölüm olacak mı

Fox TV'nin fenomen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada, geçtiğimiz hafta bayram nedeniyle tekrar bölümleriyle ekranlara gelmişti. Hal böyle olunca izleyiciler bu hafta yarışmanın yeni bölümünün olup olmadığın merak etmeye başladı. Herkes Zuhal Topal'la Sofrada 1 Haziran var mı yok mu? Yeni bölüm olacak mı sorusuna yanıt arıyor. İşte detaylar...

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Haziran var mı yok mu? Yeni bölüm olacak mı

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Haziran var mı yok mu? Yeni bölüm olacak mı her yerde aranmaya başladı. Her hafta daha da ilginç gelin ve kayınvalidelerin yer aldığı programda, her hafta 5 gelin ve kaynanadan oluşan ekip yarışıyor. Gelinler her gün menülerindeki yemekleri hazırlayıp kayınvalidelere sunuyor. Masada yemeklerin tadına bakan ve sonra da puan veren kayınvalideler de eksik yoksa en düşük 3 kullanabiliyor. Ayrıca geçtiğimiz ay yapılan değişiklik ile her kaynana bir puanı yalnızca bir defa kullanabiliyor. Zuhal Topal'ın da puan verdiği gelinlerden toplamda en yüksek puanı alan cuma günü 15 Bin TL'nin sahibi oluyor. Geçtiğimiz hafta tekrar bölümleriyle ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada 1 Haziran Pazartesi günü yeni bölüm olacak mı? çok merak edildi. 

1 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada yeni bölüm  var mı yok mu?

Hiç bekletmeden güzel haberi verelim. Zuhal Topal'la Sofrada programı 1 Haziran Pazartesi günü 411. bölümüyle ekranlara gelecek. Yani bu hafta sevilen yarışma programı yepyeni gelin ve kayınvalidelerle izleyici karşısına çıkacak. 

YORUM EKLE