Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Çarşaflı imansız var bikinili Müslüman var" diyerek hem yeni bir tartışma yarattı hem de geniş bir kesimde alkışlandı.

Cübbeli Ahmet Hoca “Bunların ailesi çarşaflı imanlı insanlar” diyerek gençlerin aslında dine döndüklerini “Sizi beni geçtiler merak etmeyin” sözleri ile espiri yaparak anlattı.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ateist bir kızın kendisine “Ben çarşaflıydım peçeliydim ama imansızdım” dediğini söyleyerek kendisini dinlemeye gelenlere “görünüşüne önem vermeyin” diyerek inancın dış görünüşte olmadığının altını çizdi.

Ve Simit 5 Lira Oldu! Lüks Olmayan Bir Şey de Kalmadı! "Gerekirse Simit Yenecek"ten "Lüküs Hayat"a... Ve Simit 5 Lira Oldu! Lüks Olmayan Bir Şey de Kalmadı! "Gerekirse Simit Yenecek"ten "Lüküs Hayat"a...

Cübbeli Ahmet Hoca “Meyhanede kerhanede Müslüman var. Camide kafir var. Çarşaflı imansız var bikinili Müslüman var. Siz anlamıyorsunuz ki ben ne konuşuyorum. İman beyinde başlar beyinde biter.” sözleri ile dikkat çekti.