Güneyyurt Belediyesi İŞKUR üzerinden geçici işçi alımı statüsünde görevlendirmek üzere iş makineleri operatörü alımı yapacağını duyurdu. Adaylar ilana başvuruda bulunmak için ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde işlemlerini gerçekleşti

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!
Güneyyurt Belediyesi İŞKUR üzerinden geçici işçi alımı statüsünde görevlendirmek üzere iş makineleri operatörü alımı yapacağını duyurdu.

Adaylar ilana başvuruda bulunmak için ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İşlemler İŞKUR resmi sitesinden veya il müdürlükleri üzerinden gerçekleştirilecektir. Ayrıca adayların kamu personeli seçme sınavı KPSS'ye girmiş olması ve en az 60 puan almış olması istenmektedir.

Deneyim şartı aramayan Güneyyurt Belediyesi iş makineleri operatörü kadrosu için geçici alımı yapacağını ilan etti. En az ilköğretim mezunu ve en fazla ortaöğretim mezunu adayların ilana başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Kura Bilgileri













Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Güneyyurt Belediyesi Toplantı Salonu 10.06.2019 14:00 - 15:00

Belediyenin ilanı hakkında daha fazla bilgi ve detay için İŞKUR üzerinden belediyenin ilanına ulaşarak hem başvuru yapabilir hemde detay alabilirsiniz.