Astroloji uzmanları tarafından günlük burç yorumları açıklandı. 12 Mayıs Cuma Aslan burcu ve yükselen Aslan burcunu neler bekliyor? Şansın gezegeni Jüpiter ne zaman Aslan burcuna geçecek? Aslan burçları için para, aşk, sağlık, aile ve ilişki alanında hangi gelişmeler yaşanacak? Günlük burç yorumlarına göre Aslan burçları hangi konularda dikkatli olmalıdır? İşte detaylar…

Güneş ve Uranüs’ün kavuşumu en çok Aslan burcu ve yükselen Aslan burcunu etkileyecek. Zira, göz önünde olacağınız bir gün yaşayacaksınız. Hafta boyunca aşk ve ilişkiler alanında yoğun bir süreç yaşadınız. 12 Mayıs Cuma aslan burcu ve yükselen aslan burcu için enerjilerinin yüksek olduğu ve kıskançlık duygularıyla karşılaşacakları anlarla bezeli olacak. Göz önünde bulunmaktan keyif alsanız dahi yakın çevrenizdeki insanların tepkilerinden dolayı rahatsızlık duyabilirsiniz. Kıskançlık ve dedikoduya karşı sessiz kalmayacaksınız. Bu durum ikili ilişkilerinizin bozulmasına yol açabilir. Öte yandan aşk açısından ise verimli bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Aşktan yana yüzünüz gülmeye başlayacak.

5d9f3def18c7730c6c3429cf

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Merkür ve Satürn arasında oluşan açı Aslan burçlarının da hayatını etkileyecek. Hayatınızdaki belirsizlikleri sona erdirmek için harekete geçebilirsiniz. Gün içerisinde özgürlük alanınızın kısıtlandığını hissettiğiniz anlarda ani tepkiler verebilirsiniz. Enerjinizi yükseltmek için sosyal hayatınızdaki insanlarla program yapabilirsiniz. Radikal kararlar almak için doğru zamanda bulunmuyorsunuz. Ani ve hızlı kararlar almadan önce düşünme payı için zaman ayrılması gerekebilir. 12 Mayıs Cuma aslan burcu ve yükselen aslan burcu için maddi ve manevi açıdan doyuma ulaşacakları gelişmeler meydana gelecektir. Sürprizlere karşı hazırlıklı olmanızda fayda bulunuyor.

5fd0c07755427f07f4b2a50d

Aslan Burcu Kariyerinde Yükseliyor

Bolluk ve bereketin gezegeni olarak değerlendirilen Jüpiter, Boğa burcuna geçiş yapıyor. 2024 yılına kadar Boğa burcunda seyahat edecek olan Jüpiter, yepyeni bir değişim döneminin fitilini ateşliyor. Jüpiter, Aslan burcunun 10. Evinde seyahat edecek. Astroloji de 10. Ev iş ve kariyer alanını kapsamaktadır. Aslan burcu ve yükselen aslan burcu açısından kariyerlerinde sıçrama yapacakları bir dönem yaşanacak. Toplumsal hayatta statülerini yükseltecek derece de önemli bir finansal atılım gerçekleştirebilecek. İş hayatınızda beklenmedik sürprizlerin ortaya çıkması büyümenizi sağlayacak. Jüpiter sadece kariyer alanını değil, hayatınızı da değiştirecek. Seyahatler artacak, yeni insanlarla tanışma fırsatları ortaya çıkacak. Kendi işini kurmak isteyen aslan burçları için doğru zaman geldi. Risk almaktan çekinmeyeceksiniz. Bekar olan aslan burçları da evlilik planları yapabilir. Jüpiter’in altın dokunuşu hem aşkta hem de finansal alanda kazanmanızı sağlayacak.