Astroloji uzmanları tarafından 12 Mayıs Cuma Terazi Burcu ve Yükselen Terazi burcu yorumları açıklandı. Peki, Terazi burçlarını aşk, para, sağlık ve ilişkiler alanında neler bekliyor? Merkür ve Satürn arasındaki açının burçlar üzerindeki etkileri neler olacak? Günlük burç yorumlarına göre Terazi burçları nelere dikkat etmelidir? İşte detaylar…

Yoğun gezegen hareketlerinin yaşandığı hafta boyunca Terazi burçları açısından önemli gelişmeler meydana geldi. Uranüs ve Güneş’in kavuşumu ile başlayan süreç Merkür ve Satürn etkileşimiyle devam ediyor. Duyguların yerine mantığın geçtiği bir gün yaşayacaksınız. 12 Mayıs Cuma terazi burcu ve yükselen terazi burcu duygusal açıdan tatmine ulaşabilir. Eski arkadaşlarınız ile yeniden iletişim kurabilirsiniz. İlişkilerinizde daha yapıcı taraf olacaksınız. Aşk hayatınızdaki durgunluğun sona ermeye başladığını göreceksiniz. Göz önünde olmanın getirdiği avantajlar kadar dezavantajlara karşı da hazırlıklı olmanızda fayda bulunuyor.

5d9f42df18c7730c6c342a21

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Mayıs Cuma terazi burcu ve yükselen terazi burcu için parasal konuların öne çıkacağı bir gün olacak. Güneş ve Uranüs’ün kavuşumunun etkileri finansal konularda daha tedbirli hareket etmenize neden olacak. Ani ve beklenmedik bir parasal durum nedeniyle ruhsal açıdan karamsarlığa kapılabilirsiniz. Parasal konularda yeni bir yatırım yapmak için doğru zaman diliminde bulunmuyorsunuz. Öte yandan yakın çevrenizdeki insanlar tarafından desteklendiğiniz bir gün yaşayacaksınız. Özellikle duygusal ilişki içerisinde olduğunuz kişilerin yardım etme isteği sevildiğinizi ve değer verildiğinizi anlamanızı sağlayacak. İnişli çıkışlı bir enerji grafiği içerisinde olacağınız gün içerisinde ani tepkiler vermekten kaçınmanız gerekebilir. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabilirsiniz.

terazi-burcu-1

Terazi Burçları İçin Talihli Dönem

Şansın, bolluk ve bereketin gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs’tan itibaren Boğa burcunda seyahat etmeye başlayacak. Terazi burçlarının 8. Evine yerleşecek olan Jüpiter bir yıl boyunca şans ve talih faktörünün devreye girmesine olanak sağlayacak. Özellikle miras gibi sürpriz gelir kaynakları ortaya çıkabilir. Finansal açıdan rahat bir nefes almanızı sağlayacak gelişmelere karşı hazırlıklı olmanızda fayda bulunuyor. Aile bireylerinizin ya da birlikte çalıştığınız kişilerin kazançlarından pay elde edebileceğiniz bir yıl yaşanacak. Jüpiter’in etkisi ile birlikte karşınıza yepyeni fırsatların çıktığını göreceksiniz. Lakin, evli olan terazi burçlarının çok dikkatli olması gerekiyor. Kadınlar için nafaka gibi ek gelirler ortaya çıkabilir. Kredi çekebilir ya da borç alarak yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Finansal konularda daha cesur hamlelerde bulunacak ve risk almaktan kaçınmayacaksınız. Dini ve metafiziksel konularla ilgili daha fazla araştırmak yapmak isteyebilirsiniz.

Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları