Ünlü güzellerin neredeyse tümü ile anılan Kaan Yıldırım'ın şimdi de Pınar Deniz ile olan aşkı ifşa oldu. Kaybeden ise Kaan Urgancıoğlu oldu. Kaan Yıldırım'ın yeni sevgilisi Pınar Deniz mi? Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım Sevgili mi? soruları bir kare ile cevap buldu.

Yargı dizisinin parlayan yıldızı ve Ilgaz'ın Ceylin'i olarak nam salan Pınar Deniz'in Kaan Yıldırım’ın yeni sevgilisi olduğu ve şimdi de beraber Urla’da tatil yaptığı dedikodusu sosyal medyada günün bomba haberi oldu.

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

Hadise ile evlenmesine kesin gözü ile bakılan ama sonrasında bir hamle ile Hande Erçel ile görüntilenen ünlü çapkın Kaan Yıldırım aşk hayatındaki hız ile her geçen gün bir başka güzel ile anılmaya devam ediyor.

Çapkın oyuncunun radarına son giren ise başarılı oyuncu Pınar Deniz oldu.

Kaan Urgancıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Yargı dizisi Ilgaz'ın hayatıyla ilgili bilgiler.. - Son Dakika Magazin Haberleri

Aşkın ifşası ise Pına Deniz'in Urla'daki bir otelden paylaştığı fotoğraf karesi ile oldu. Kaan Yıldırım'ın hiç çıkarmadığı ve artık ezberlenen aksesuarlarının fotoğraf karesinde görülmesi "Yeni aşk" haberlerinde kuşku da bırakmadı.

Pınar Deniz'in etiketlendiğikarede Yıldırım'ın bilekliği ile güneş gözlüğünü görenler yeni aşkı tebrik etmeye başladılar bile.