Güzel Günler dizisi Pazar akşamı başlıyor. Peki Güzel Günler dizisinin konusu ne? Güzel Günler oyuncu kadrosunda kimler var?

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği yeni aile dizisi Güzel Günler fragmanı televizyonlarda dönmeye başlar başlamaz merak uyandırdı.

Kadrosunda güçlü isimlerin yer aldığı Güzel Günler dizisinin yapımcılığını ekrana adını kazımış olan Binbir Gece, Canım Ailem, Aramızda Kalsın gibi dizilerin yapımcısı Erol Avcı üstlenirken dizinin kanalı da Show TV oldu.

Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı! Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı!

Kadrosunda komedi de görmeyi özlediğimiz usta oyuncu Binnur Kaya, Güldür Güldür'ün Naime'si Ecem Erkek, güzel oyuncu Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Yıldıray Şahinler, Duygu Köse ve Seray Gözler'in yer aldığı Güzel Günler dizisinin yayın tarihi de belli oldu.

guzel-gunler-7

Güzel Günler dizisi 6 Kasım Pazar akşamı 20.00’de yayınlanarak Yargı ve Teşkialt dizisine rakip olacak.

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı'nın oturuduğu dizinin senaryosunu Selin Tunç kaleme alırken dizi de Vanlı bir genç kız olan Selma ile beşik kertmesi Mihran'ın aşkı komik aile olayları ile anlatılacak..