Show Tv'nin yeni dizisi Güzel Günler ilk bölümü ile ekranlara geldi. 6 Kasım pazar günü Yargı, Teşkilat ve Tozluyaka dizilerine rakip olan Güzel Günler güçlü kadrosu ile ne yapacak merak ediliyordu.

Darmaduman İçin Fox Tv'den Son Şans! Darmaduman İçin Fox Tv'den Son Şans!

Show Tv'nin yeni dizisi Güzel Günler bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Pazar akşamları reyting savaşına dahil olan dizi herkesi şaşırttı!

Yeni dizi Güzel Günler televizyon izleyicisini şaşırttı! Show TV'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Güzel Günler 6 Kasım Pazar akşamı yani bugün ekranlarda izleyici ile buluştu.

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı'nın oturduğu Güzel Günler dizisi Pazar akşamı reyting sınavına dahil oldu. Kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizide Kırmızı Oda'nın psikoloğu Binnur Kaya, Güldür Güldür'ün Naime'si Ecem Erkek, genç yıldız Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı ve başarılı oyuncu Olgun Toker gibi isimler yer alıyor. Güzel Günler dizisinin konusu ise Van'dan İstanbul'a uzanan sıcak bir aile hikayesi..

Peki Güzel Günler dizinin Pazar akşamı şansı var mı?

Show Tv yeni dizisini Kanal D'de reyting rekortmeni Yargı, Fox Tv'de yazın en çok izleneni Tozluyaka ve TRT'nin rekortmen dizisi Teşkilat'a karşı rakip koyması diziyi merakla bekleyenleri çıldırttı. Kanalın gün seçimi sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Peki Güzel Günler dizisi reytingler de kaçıncı olabilir? Dizinin kadrosunda güçlü isimler bulunsa da kast seçimi oturmamış yorumları yapıldı. Tüm kadronun iddialı isimler olsa da uyumlu olmadığı yorumları yapıldı. Burak Dakak'ın ise başrol için uygun olmadığı yorumları sosyal medyada kullanıcıları birbirine düşürdü.

Tv izleyicileri sosyal medyada yeni dizi Güzel Günler'in Pazar akşamı reyting şansının olmadığınu söylerken Show Tv'nin adeta diziyi başlamadna bitirmeye çalıştığını iddia etti.