Show Tv'nin yeni dizisi Güzel Günler birinci bölümüyle beklenenden yukarı çıkarak şaşırttı! Fox Tv'nin yaza damga vuran dizisi Tozluyaka için ise final kararı geliyor!

Başrollerinde usta oyuncu Binnur Kaya, Güldür Güldür'ün Naime'si Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Burak Dakak, Zeynep Çamcı ve Olgun Toker gibi isimlerin yer aldığı iddialı bir şekilde gelen Güzel Günler ilk böümüyle dün akşam Show Tv ekranlarındab izleyiciyle buluştu. 

104530775-guzel-gunler-20ekim4

Pazar akşamları Kanal D'de reyting rekortmeni Yargı ve TRT'de Teşkilat dizilerine rakip olarak risk alan Güzel Günler Fox'un yaza damga vuran eğlenceli ve heyecan dorukta dizisi Tozluyaka'yı solladı!

Kırmızı Yaka dizisi sonrası yeniden özlendiği gibi komedi rolü ile geri dönenen Binnur Kaya, Güldür Güldür ile parlayan Ecem Erkek gibi isimlerle sağlam kadrolu gelen Güzel Günler aldığı riski beklenti üzeri karşılamış oldu. Pazar akşamı şans tanınmayan dizi ilk bölümü ile Fox'un dizisinin final biletini cebine koydurttu.

3476884_090667ce9afae5f729a86e6d603d06a3_640x640

Ömer Dizisine Sürpriz Oyuncular Dahil Oldu! Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'lı Ömer Bomba Gibi Geliyor! Ömer Dizisine Sürpriz Oyuncular Dahil Oldu! Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'lı Ömer Bomba Gibi Geliyor!

İlk bölümü ile Pazar günü risk alarak gelen Güzel Günler reytinglerde beklentinin üzerine bir oran olarak 5. sırada yer aldı. Böylelikle düşüşünü sürdüren Tozluyaka'yı adeta solladı. Fox'un başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Sosyert, Serra Pirinç, Ulvi Kahyaoğlu gibi isimlerin yer aldığı Tozluyaka dizisi ise total'da 9 AB'de 11. sırada yer alabildi. 

guzel-gunler2

Tozluyaka dizisinin alınan reytinglerle final biletini cebine koyduğu haberleri gelmeye başladı. Bu hafta reytinglerde yükselmesi beklenen Tozluyaka dizisi düşüşünü sürdürerek kanal tarafından biletinin kesilmesi ihtimalini kuvvetlendirdi. Tozluyaka dizisinin gelecek haftalarda yeni dizi Güzel Günler karşısında düşüşünü sürdürmesi durumunda final yapması bekleniyor.