Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler nerede çekiliyor sorusu, dizinin hakkında sorulan tüm sorular kadar merakla araştırılıyor

Güzel Günler dizisi nerede çekiliyor. Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler'in tanıtım frqagmanı yayınlandığı andan itibaren gündemdeki yerini koruyor. Güzel Günler dizisi hakkındaki tüm detaylar araşrılıyor. Peki Güzel Günler dizisi nerede çekiliyor?  Güzel Günler dizisi hangi şehirde çekiliyor? Binnur Kaya'nın evi nerede gibi soruların yanıtları araştırılıyor. 

Güzel Günler dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor?

Güzel Günler dizisinin çekiminin yapıldığı il ilçe şehir merakla araştırılıyor.

Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Show TV ekranları için hazırlanan Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 

Tanıtımı yayınlanan Güzel Günler dizisinin oyuncu kadrosu ve Güzel Günler konusu derken Güzel Günler nerede çekiliyor sorusunun yanıtı da merakla araştırılıyor. 

Güzel Günler Van'da mı çekiliyor?

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

Van'da çekimlerinin başladığını öğrendiğimiz Güzel Günler dizisi yavaş yavaş İstanbul'a taşınacak. Dizisinin konusu gereği Van'da başlayan Hikaye Van İstanbul arası süre gelecek. 

Güzel Günler dizisi başrol karakteri Selma ve ailesi Van^da yaşayan sessiz sakin bireylerdir.  (Binnur Kaya). Van'da çekimleri başlaması sebebiyle özellikle de Van Gölü manzarısının en güzel anlarına şahitlik edeceğimiz Güzel Günler dizisi ilk bölümü sonrasında ailenin İstanbul'a taşınması konu edinilecek. 

Özellikle de Akdamar Adası ve Surp Harç Ermeni Kilisesi'nin çok dikkat çektiği VAn GHölü manzarası izleyiciyi adeta büyüleyeceğpe benziyor.  Akdamar Adası ve Surp Harç Ermeni Kilisesi dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıt olan Van şehrinin en güzel yerleri bizlere gösteri şöleni olarak da sunulacak. 

Güzel Günler konusu gereği Van'da yapılan çekimlerin akabinde set İstanbul'a taşınacak . Selma beşik Kertmesi olan kişinin yanına İstanbul'a yerleşecektir. 

Mihran ve eğlenceli komik mizahi ailesi Selma arasındaki yaşanan trajikomik olaylar zincirinin yaşanacağı Güzel Günler dizisi İstanbul'un hangi semtinde olacağı henüz kesinleşmese de dizinin kalabalık mahalle ve sokaklarda çekileceği Güzel Günler tanıtım fragmanında karşımıza çıkıyor.