Televizyon kanallarının yayınlamaktan, bizlerin ise izlemekten senelerdir bıkmadığımız Hababam Sınıfı'nın oyuncularının geçim sıkıntısı yaşadığı haberleri sık sık gündeme düşüyordu. Ancak bu defa gündeme gelme nedenleri farklı oldu.

Hayat mücadelesinde geçinebilmek için sokak çalgıcılığına başlayan ünlü simalar, aldıkları bu karar ile hem sevindirdiler hem de emeklerinin karşılığını alamayıp, halen bir çaba içerisinde bırakılmaları ile üzdüler.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Hababam Sınıfı Uyanıyor filmi nerede çekildi, ne zaman? Hababam Sınıfı Uyanıyor konusu nedir, oyuncuları kimler? -

Kemal Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe gibi dev isimler eşliğinde Hababam Sınıfı'nın o unutulmaz karelerine ve repliklerine damga vuran iki oyuncu İstanbul'da org çalıp, şarkı söyleyerek yaşamlarını sürdürmeye çalışıyorlar.

Hababam Sınıfı'nın sırları, 'Sınıf'ın Efsanesi' kitabında

Unutulmaz Hababam serisinin Hayta İsmail'i Ahmet Arıman org çalarken, Bacaksız'ı Tuncay Akça ise şarkı söyleyerek hayata tutunmaya çalışıyor.

Meşhur ikilinin İstanbul'daki açılış, davet ve düğünlerde performans sergilediği öğrenilirken, sosyal medyada ise hem gelen sevimli kareler nostalji yarattı hem de bırakıldıkları durum tepki gördü.

Hababam Sınıfı'nın 'Hayta İsmail'i ve 'Bacaksız'ı Bir Açılışta Org Çalıp Şarkı Söylerken Görüldü

Hababam Ataşehir'de - Evrensel