TEB Bank bağlamında yeni müşteri olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Faizsiz tüketici kredisi kampanyası son dakika olarak ortaya çıkarıldı. 4000 TL faizsiz ve masrafsız bir şekilde sunulacak tüketici kredisi vatandaşları bayram ettirdi.

Haber geldi! Ödemeler bugün hesaplara yatmaya başladı! Başvuranlara ATM'den 4000 TL anında veriliyor... TEB Bank bağlamında yeni müşteri olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Faizsiz tüketici kredisi kampanyası son dakika olarak ortaya çıkarıldı. 4000 TL faizsiz ve masrafsız bir şekilde sunulacak tüketici kredisi vatandaşları bayram ettirdi. Tüketici kredisinin yanında aynı zamanda 15.000 TL'ye kadar nakit kredisinin yüzde 2.06 faiz seviyesi ile  TEB Bank şubelerinden para alabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Erdoğan'ı Hiç Zorlanmadan Geçecek O İsim Açıklandı! Erdoğan da Kılıçdaroğlu da Kaybediyor! Erdoğan'ı Hiç Zorlanmadan Geçecek O İsim Açıklandı! Erdoğan da Kılıçdaroğlu da Kaybediyor!

Belirli zamanlarda bankalar bağlamında müşterilerine çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Son zamanlarda tüketici kredisi faiz oranlarının yüksek olması sebebiyle, en makul kredi yayınlayan bankalar araştırılırken TEB Bank doğrultusundan hoşgeldin kampanyası adı altında 4000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız gereksinim kredisi sunulurken başka taraftan makul faiz oranları ile 15.000 TL ve daha da üstünde nakit kredisinin çekilmesi imkanı tanınmaktadır. 4000 TL'ye kadar 3 sene vadeye kadar 1.05 olacak şekilde alabilirsiniz. 15.000 TL'ye kadar ise 2.06 faiz oranlı para verilmektedir. 
 


TEB Bank'tan kredi alabilmeniz çeşitli koşullarda ortaya çıkmaktadır. Bunlardan birisi kredi notunuzun yeterli olmasıdır. Kredi notunuz 1200 üstü olmalıdır. Kredi notunuzu findeks üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Bu anlamda banka müşterisi olmanız ise önemli bir avantaj sağlamaktadır.