Habertürk TV'ye hava durumu programını sunan meteoroloji mühendisi Hüseyin Öztel hakkında detaylar merak ediliyor. TV meteoroloji mühendisi Hüseyin Özkan kimdir? Hüseyin Öztel evli mi, eşi kim?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Habertürk TV ekranlarında sabah ve öğle kuşağında hava durumu meteoroloji mühendisi Hüseyin Öztel hakkında detaylar merak ediliyor. Vatandaşlar özellikle kar yağışının yoğun şekilde görüldüğü Şu günlerde hava durumu bültenlerini yakından takip ederken Hüseyin Öztel’in biyografisi hakkında da araştırma yapmaya başladı. Peki, Habertürk TV'ye meteoroloji mühendisi Hüseyin Öztel kimdir, kaç yaşında? Hüseyin Öztel nereli, evli mi, eşi kim?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM tarafından yapılan uyarılar sonrasında vatandaşlar artık hava durumu izlemeden Güne başlama tane geldi. Habertürk TV'de ise günün birçok saatinde meteoroloji mühendisi Hüseyin Öztel canlı yayına bağlanarak hava durumu hakkında bilgiler veriyor. Özellikle son günlerde Hüseyin Öztel’in biyografisi vatandaşlar tarafından da merak ediliyor. Peki, Habertürk TV meteoroloji mühendisi Hüseyin Öztel kimdir? Hüseyin Öztel kim kaç yaşında evli mi?

haberturk-tv-meteoroloji-muhendisi-huseyin-oztel-kimdir-kac-yasinda-huseyin-oztel-evli-mi-esi-ki-3

Habertürk TV meteoroloji mühendisi Hüseyin Özkan kimdir?

TV haber programı sunucusu olan Hüseyin Öztel aynı zamanda meteoroloji mühendisi ve gazetecidir. İstanbul Teknik Üniversitesi meteoroloji mühendisliği bölümünden mezun olan öztalay Birgül Skytürk TV kanalında 2010 yılında mesleğe başlamıştır. 3 yıl kadar Skytürk TV kanalında hava durumu sunan Hüseyin Öztel, Habertürk TV'deki görevine ise 2013 yılında geçmiştir. O zamandan bu yana da Habertürk TV'de hava durumu sunmaya devam eden Hüseyin Öztel, haftanın her günü sabah ve öğle kuşağında hava durumu ile ekranlara gelmektedir. 2012 yılında Zeynep Mengi ile dünya evine giren Hüseyin öztel’in Kuzey adında bir oğlu bulunmaktadır. Öztel aynı zamanda koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

haberturk-tv-meteoroloji-muhendisi-huseyin-oztel-kimdir-kac-yasinda-huseyin-oztel-evli-mi-esi-ki-2

Son Günlerin en çok takip edilen ismi

Özellikle sibirya'dan gelen soğuk hava dalgasının tüm yurtta etkili olması ile birlikte Hüseyin Öztel son günlerin en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Yaptığı hava durumu yorumları çok beğenilen Öztel sosyal medyada ciddi bir takipçi kitlesine ulaştı.