Rusya Ukrayna Savaşı'nda son durumu canlı yayında aktaran Habertürk TV muhabiri Çetiner Çetin’in sözlerine sosyal medyadan tepki yağdı. Muhabir Çetiner Çetin canlı yayında Ukraynalı kadınların ailesini bırakıp kaçtığını iddia etti.

Gözden kaçırmayın

Ülke Ne Hale Geldi? Bu Gördüğünüz Bir İl Başkanı! Muhalefete Afiş Yasağı da Gelince Hal Bu Oldu... Ülke Ne Hale Geldi? Bu Gördüğünüz Bir İl Başkanı! Muhalefete Afiş Yasağı da Gelince Hal Bu Oldu...

Habertürk TV'de Dün Gece saatlerinde Rusya Ukrayna Savaşı'nda son gelişmeler aktarılırken yaşamlarından sosyal medyaya damga vurdu. Habertürk muhabiri Çetiner Çetin, Ukrayna'dan son durumu bildirdiği sırada ülkelerden kaçanlarla ilgili detayları anlattı. Çetiner Çetin, Ukraynalı kadınların ailelerini bırakıp hızlı şekilde ülkelerini terk ettiğini belirtirken Ukrayna'da bir ulus kimliği oluşmadığını iddia etti. Çetiner Çetin aynı zamanda ’Türkiye’de eminim hiçbir kadın kocasını bırakmaz’ deyince olanlar oldu.

Kadınlar Ülkeyi terk ediyor

Ukrayna'da bir ulus kimliği oluşmadığını iddia eden Çetiner Çetin, insanların savaşmak yerine ülkelerini terk ettiğini ve bazı kadınların hızlı bir şekilde kaç tane öne sürdü. Sosyal medyaya damga vuran açıklamasının devamında muhabir Çetiner Çetin, “Kocaları kadınları gümrüğe getiriyor bırakıyorlar. Belki ben biraz duygusal davranıyorum ama Türkiye’de eminim ki hiçbir kadın kocasını ailesini bırakıp kaçmaz." dedi.

Sosyal medyadan tepkiler yükseldi

Habertürk'te yaşanan bu skandalın ardından sosyal medyada kullanıcılar tepki gösterdi. Özellikle Çetin Çetin’in Ukraynalı kadınları hedef alan sözleri sonrasında “Türkiye'de Hiçbir Kadın kocasını bırakıp Kaçmaz” demesi Tepkilerin odağında olurken söylenen sözlerin canlı yayında tam anlamıyla skandal olduğu belirtildi.

haberturkte-ukraynali-kadinlarla-ilgili-skandal-sozler-sosyal-medyadan-tepki-yagiyor-3